Як убити осу: корисні поради

як вбити осу: корисні поради

Вам знадобиться
 • Оси
 • Пластикова пляшка
Інструкція
 • . 1

  Цих жовто-коричневих смугастих комах вчені звикли називати паперовими осами. Таке «прізвисько» їм дали через їх гнізд. Гнізда оси роблять за принципом паперу: дрібні деревні частки перетирають щелепами, а потім змочують слиною. І хоч всі дачники постійно думають: як убити осу?, Від них є і німа користь. На прокорм своїм личинкам день за днем вони приносять комах-шкідників. Це і мухи, жучки, гусениці і личинки. Але і шкоди вони приносять теж багато.

 • . 2

  Дорослі осині особини харчуються нектаром квітів, яблуками, достигли малиною, грушами, але найбільше люблять виноград. Цілі ягоди вони не чіпають, але якщо виноград починає переспевать, оси тут же злітаються зграями і починають знищувати навіть здорові плоди. У плодах грушевих і яблуневих дерев вони роблять цілі печери. Особливо агресивні оси під час будівництва своїх осель — тоді у них спрацьовує інстинкт самозахисту.

 • . 3

  Як позбутися ос? Якщо парочка непрошених гостей випадково залетіла в будинок, позбутися буде нескладно. Ось прості і доступні засоби — газета, тапок, рушник і звичайно ж дихлофос. На ділянці можна зробити пастку з пластикової пляшки. Для цього необхідно обрізати горловину по етикетку, перевернути, налити туди солодкого компоту. Потім, вставити в пастку відрізану частину горловиною вниз. Якщо оси звили гніздо в землі — його заливають окропом. Потім, засипають землею або піском і утрамбовують.

 • . 4

  Є ще пара способів, як боротися з осами. Боротьбу краще проводити пізно ввечері або навіть вночі, коли більша частина комах збереться в гнізді на нічліг. Тоді буде більше шансів за один раз перемогти всю зграю. Зруйнувавши гніздо вранці або вдень, коли більшість ос розлітається по своїх справах, можна піддати себе агресивним нападкам з боку повернулися комах, адже оси дуже мстиві. Якщо до гнізда можна з легкістю дістатися, необхідно накрити його мішком або пакетом, в який заздалегідь потрібно покласти вату, змочену інсектицидом. І обов’язково потрібно тримати мішок закритим деякий час, поки всі оси точно не загинуть. Ще варіанти, як знищити ос — спалити або втопити у воді. Одягатися потрібно обов’язково в щільний одяг, щоб оси НЕ ужалили. Голова і руки повинні бути надійно закриті.

 • . 5

  При контакті з осами потрібно бути гранично уважними та обережними, т. до найчастіше їх укуси призводять до найсильнішим алергічним реакція. Ще оси є рознощиками різних кишкових інфекцій, що може дуже згубно позначитися на людському здоров’ї. Якщо ж оса таки вкусила, необхідно зробити содову примочку: 1 чайна ложка на півсклянки води. І обов’язково випити протиалергенний препарат. При сильної реакції на укус: набряку, почервонінні, порушенні дихання потрібно звернутися в швидку допомогу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :