Як укладати волосся в домашніх умовах?

як укладати волосся в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Мус
 • Гель для укладання
 • Пінка для укладання
 • Лак
 • Фен
 • Прасочка
Інструкція
 • . 1

  Ефектні і прості зачіски можна створювати в домашніх умовах. Щоб волосся виглядали ефектно, необхідно правильно підійти до процесу укладання. Почати цей процес потрібно з самого початку. Спочатку потрібно вимити шевелюру так, щоб вона набула потрібний обсяг і пишність. Для того, щоб зробити голову чистою, не потрібно використовувати великої кількості шампуню. Корисно приділяти увагу шкірі — очистити її від виділень з сальних залоз, для чого руками виробляються кругові масажні рухи. Вони створюють додаткове стимулюючий вплив на волосяні цибулини. Тепер зачіска буде зберігати «свіжий» вигляд значно довше.

 • . 2

  Існує кілька способів того, як укласти волосся в домашніх умовах. Вологі локони необхідно прибрати під рушник, ніжно промокнув їх, даючи тканини ввібрати зайву воду, що дозволить зменшити шкідливу дію на їх структуру. Найпопулярніший спосіб укладання волосся будинку — створення зачіски за допомогою фена (оптимальна модель з регулюванням потужності і температури). Ці регулювання допомагають створювати потрібний рівень нагріву і достатній повітряний потік, уникаючи зайвого висушування шевелюри. Щоб створити якісну зачіску, необхідно скористатися круглою щіткою і насадками на фен. Завдяки цим допоміжних інструментів можна надати укладанні не тільки пишність, але і завивати локони. Щоб зберегти блиск волосся і обсяг, слід сушити їх у напрямку від коріння до самих кінчиків.

 • . 3

  Можна виділити кілька порад для тих, хто вирішує задачу, як укладати волосся, що мають вигляд спіралей і кучерів. Щоб справитися з цією проблемою, будуть потрібні фен самої високої потужності і гребінець з частими зубами. Круглою щіткою необхідно м’яко розтягувати локони, а феном в цей час просушується вся шевелюра в напрямку знизу вгору. Якщо ж навпаки, потрібно домогтися ефекту кучерявого волосся, можна використовувати дифузор для фена (насадку з широкими довгими зубами). Можна надати трохи об’єму короткій стрижці, для чого під час сушіння рекомендується допомагати руками у формуванні укладання, піднімаючи локони, а для закріплення ефекту фахівці радять ще до початку укладання нанести на волосся невелику кількість стайлінг гелю або спеціального мусу. Сушка середньої (по довжині) шевелюри повинна проводитися гарячим повітрям у напрямку до коріння.

 • . 4

  Для того, щоб укладання волосся була максимально наближеною до тієї, яку можуть запропонувати професійні стилісти в салоні, удома можна використовувати спеціальні моделюють кошти. Головне правило — поєднувати не більш трьох їх видів, орієнтуючись на структури і тип рослинності на голові. Для «жирних» волосся рекомендуються муси, вони надають ефект підсушування. Тонкі локони можна збільшити в обсязі, використовуючи пінку, нанесену перед укладанням на вологе волосся. Гелі підходять для створення «мокрого» ефекту, а завершують укладання лаки різного ступеня фіксації. Острожно слід ставитися до засобів, у складі яких присутній силікон, що надає зачісці ненатуральний «пластиковий» відблиск.

 • . 5

  Укладання волосся в домашніх умовах для багатьох кучерявого дівчат полягає в їх випрямленні. Для цих цілей рекомендується купувати спеціальний праску. Варто пам’ятати про те, що не можна застосовувати його занадто часто і під час експлуатації температура поверхні не повинна перевищувати 120 градусів, інакше можна пошкодити структуру волосся, що призведе до додаткових витрат на подальше їх відновлення. Перед процедурою фахівці радять нанести на локони засіб, що захищає від високих температур. Також для створення пишної зачіски використовуються щипці і бігуді. А швидкий і ефективний спосіб перекази обсягу укладанні полягає у використанні і техніки начісування, коли верхні пасма відокремлюються і збризкують засобом для фіксації, а потім їх вичісують щіткою в напрямку зверху вниз. Останній крок — укладання збризкують лаком тривалої фіксації. Укладання будинку — це просто!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :