Як умовити чоловіка завести дитину?

як умовити чоловіка завести дитину?

Вам знадобиться
 • Мудрість
 • Аргументи
 • Позитивний приклад
 • Різноманітність, динаміка життя
 • Відсутність стереотипів
Інструкція
 • . 1

  Мудра жінка повинна вирішувати проблему не криком і не істерикою. Слід знати головне правило дружини. Не треба вимагати, щоб чоловік прийняв Ваше рішення, потрібно переконати його в тому, що це рішення його. Незважаючи на те, що логічна мета вступу в шлюб — це формування сім’ї, а діти — головна складова будь-якого сімейного вогнища, статистика стверджує, що близько 60% чоловіків не поспішають заводити дітей з самого початку, в Тоді як більшість жінок про це тільки й мріє.

 • . 2

  Пов’язано це з тим, що для чоловіка сам крок вступу в шлюб уже велика подія, а додаткова відповідальність за дитину їх лякає. Шлюби укладаються в основному між молодими людьми, тільки початківцями свою робочу кар’єру, а іноді і зовсім ще студентами. Як переконати чоловіка завести дитину, якщо молода людина турбується, чи зможе він потягнути всі витрати поодинці?

 • . 3

  Якщо причина саме в цьому, то основним переконливим аргументом буде два факти: поки допоможуть батьки і грошей не буває достатньо, всі блага заробимо тільки до сорока років (якщо пощастить), а жінці рекомендується народжувати набагато раніше. Хороший приклад. Всьому свій час. Обоє батьків повинні бути готові до появи малюка, адже з цим пов’язано багато суєти, повністю змінюється звичний уклад життя.

 • . 4

  Тоді Ваше завдання — дочекатися того самого моменту і переконати чоловіка, що всі суєтні і заморочливі проблеми в турботі про дитинчаті — це радість і щастя. Скільки разів доводилося бачити сяючого від радості батька, на якого щойно пописав синку! Картина, начебто, дурна, але папаша весело сміється, цілує малюка, перевдягає його і себе, пританцьовуючи від збудження. З чужою дитиною чоловік так себе не веде. Зверніть на це увагу.

 • . 5

  Рух, різноманітність, зміни. Молодість — найкраща пора для змін і рішучих вчинків. З віком бажання і можливість змінити звичне життя прагнуть до нуля. Вже є, що втрачати, вже не хочеться бігти, чи не спати, ходити по вулиці, шукати молоко і терпіти гормональні капризи дружини. Як умовити чоловіка завести дитину, якщо він хоче просто ходити на роботу, пити пиво біля телевізора і по п’ятницях з друзями їздити в баню. Не дайте зарости мохом своїй сім’ї.

 • . 6

  Не допустіть цього, придумуйте походи по гостях, вилазки на природу, чоловік повинен бути в тонусі, тоді і дитина для нього не буде перешкодою. Уміння руйнувати стереотипи. Є одна чоловіча особливість: говорити в компанії про себе краще, ніж насправді. Найбоязкіші підкаблучник у своїх байках за кухлем пива будуть найбільш завзято доводити, що вони всіх тримають в кулаці, дружина слухається, спиногризи не лізуть, теща боїться слово сказати і т. д.

 • . 7

  Переконайте чоловіка в тому, що це звичайне дурна поведінка невдахи. Самодостатній чоловік ніколи не буде погано відгукуватися про свою сім’ю. Адже сім’я — це те, заради чого чоловік живе і працює, найголовніше в житті, а діти — це майбутнє, мета, мрії, головний стимул і підтримка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :