Як уникнути депресії?

як уникнути депресії?

Вам знадобиться
 • Оптимізм
 • Заняття спортом
 • Позитивне мислення
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Депресія любить людей-одинаків. Адже коли людина постійно перебуває наодинці з самим собою, він починає займатися самокопанням. По кілька разів проживає знову неприємні моменти з минулого, акцентує увагу на своїх помилках, шукає можливі огріхи в виконану роботу. Дуже часто такі люди поділяють вечора самотності з пляшкою вина. А алкоголь жодним чином не сприяє зміцненню нервової системи.

 • . 2

  Розширюйте по можливості своє коло знайомств. Але, безумовно, йти на контакт варто тільки з тими людьми, які вам цікаві. Інакше нудне і монотонне спілкування приведе вас знову-таки до депресії. На жаль, дуже часто людині важко познайомитися з новими людьми в силу того, що в його характері відсутня компанійська жилка. Не варто відразу здаватися і погоджуватися на вічне самотність.

 • . 3

  У наші дні на допомогу приходить Інтернет. На сайтах знайомств можна зустріти не тільки свою другу половинку, а й просто знайти друзів. Крім того, на різних тематичних форумах завжди є можливість познайомитися з розумними, освіченими, культурними і непересічними людьми. Тільки будьте пильні. Іноді на сайтах або на форумах реєструються користувачі, які переслідують свої особисті цілі. Це може бути бажання заробити гроші, супроводжуване пошуком довірливих людей або просто користувачі-«жартівники», які таким чином проводять свої вільні вечори.

 • . 4

  Відмовтеся від перегляду різних телепередач. Або, принаймні, скоротіть їх кількість до мінімуму. Вільний час присвятіть занять в тренажерному залі, прогулянці на свіжому повітрі або пошуку нового цікавого хобі.

 • . 5

  Уникайте монотонності на роботі і вдома. Постарайтеся по можливості внести в свої справи різноманітність. В офісі чергуйте нецікаву роботу з цікавою. Проаналізуйте виконувані вами дії. Бути може, існує можливість зменшити або оптимізувати будь-які робочі процеси. Особливо не варто забувати про відпочинок хранителька домашнього вогнища. На жаль, дуже часто їх праця не помітний, і члени сім’ї сприймають як належне вимиті підлоги, приготований вечерю і заправлені ліжка. Обов’язково влаштовуйте собі вихідні. У суботу та неділю попросіть домочадців взяти на себе деякі з ваших справ.

 • . 6

  Припиніть стежити за успіхами своїх колег або суперників. Заздрість і почуття нереалізованості є гарним трампліном до депресії. Якщо ви вважаєте, що ваше життя не заладилося, проаналізуйте її. Випишіть на аркуш паперу все те, чого ви зуміли досягти, всі позитивні риси вашого характеру. Створіть собі нові цілі, розробіть методи і способи їх досягнення. У депресії не залишиться жодного шансу заволодіти вами, коли ви так захоплені.

 • . 7

  Щоб уникнути депресії, необхідно постійно висипатися. Відпочилий організм здатний протистояти різним захворюванням. Тим більше ваша продуктивність на роботі безпосередньо залежить від того виспалися ви чи ні. Але найчастіше люди намагаються зменшити кількість сну, щоб встигнути закінчити звіт, виконати домашню роботу і хоч трохи подивитися телевізор. На жаль, дуже скоро організм не зможе працювати на своїх резервах. Може відбутися збій. Виникне депресія, хронічна втома, стрес, порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, проблеми з серцем і інші захворювання.

 • . 8

  Дуже часто, коли людина починає відчувати наближення депресії, він намагається заглушити її прийомом антидепресантів або інших заспокійливих ліків. Це найпоширеніша і серйозна помилка. Безумовно, мова йде про серйозні медичних препаратах. На жаль, безконтрольний прийом таких ліків може призвести до тяжких наслідків і, що найсумніше, до виникнення хронічної депресії і залежності від препаратів. Якщо ви відчуваєте, що накопичилася втома, з’явилося подразнення, то настій валеріани або ромашки заспокоїть нервову систему, нормалізує сон. Але не забувайте, що будь-який трав’яний настій може викликати алергічні реакції. Якщо заспокійливий чай не допомагає, тоді вже зверніться до лікаря і психолога.

 • . 9

  Не шкодуйте себе. Безумовно, коли відбувається невдача, трапляється якесь неприємна подія, то у кожного з нас опускаються руки, з очей капають сльози, а у всьому тілі розливається жалість до самого себе. Присвятіть цього моменту кілька хвилин, годину, бути може, один день — все залежить від ситуації, але уникайте тривалих сліз і голосінь.

 • . 10

  І наостанок. Зберіть всі свої сили, стисніть кулаки і знову прагнете в бій. Інакше ви потонете в болоті жалості, самобичування, невпевненості, втоми і стресу, на дні якого вас і чекатиме депресія. Удачи! Будьте щасливі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :