Як уникнути перевтоми при великих навантаженнях?

як уникнути перевтоми при великих навантаженнях?

Вам знадобиться
 • Хороший сон
 • Тепла ванна
 • Розслабляючий масаж
 • Компанія друзів
Інструкція
 • . 1

  Які основні ознаки перевтоми? Фізичні ознаки перевтоми: постійне відчуття втоми, слабкості, болю в м’язах, головні болі, порушення серцевої діяльності, загострення хронічних захворювань. Психічні ознаки перевтоми: поганий настрій, дратівливість, меланхолія, лінь, порушення сну, апатія. Перевтома свідчить про серйозні збої в роботі організму в результаті тривалих безперервних навантажень. Його слід уникати доступними способами.

 • . 2

  Як уникнути перевтоми, якщо умови праці або в цілому заняття протягом кожного дня передбачають великі фізичні або психічні навантаження? Насамперед, необхідно прислухатися до свого організму і відстежувати симптоми перевтоми. Потрібно щодня перевіряти пульс. Норма пульсу з ранку — 60 — 70 ударів на хвилину. Спати необхідно не менше 8 годин на добу. Сон повинен бути безперервний. Добре допоможе тепла ванна з додаванням ароматичних масел. Також легкий розслабляючий масаж дуже корисний при великих навантаженнях.

 • . 3

  Психічне перевтома часто пов’язано з великою розумової та нервової навантаженням. Відповідальність, багато різної інформації протягом дня, психічне напруження від важких умов праці і т. д. Все це може привести до різних неврозів, апатії і розладів, аж до фізичних захворювань. З психічним розладом також добре боротися або уникати його, регулярно виконуючи розслаблюючі вправи, слухаючи спокійну музику. Також корисно буде підтримати нервову систему та організм в цілому, беручи вітамінно-мінеральний комплекс разом з їжею. Дуже добре ввечері відключитися від повсякденних справ і розслабитися в хорошій компанії.

 • . 4

  Діти дуже активні протягом дня. І все ж вони також можуть втомлюватися. Симптоми перевтоми у дитини: не проходить втома, дуже довгий сон або частий сон вдень, важке засипання, кола під очима, постійні капризи і плаксивість. Тут може бути величезна безліч методів боротьби. Основні можна виділити: необхідно зменшити у дитини кількість його справ протягом дня, збільшити в його раціоні частку свіжих фруктів і овочів, звернутися до хорошого лікаря-педіатра за порадою.

 • . 5

  Перевтома на роботі означає, що людина взявся тягнути на собі більше, ніж може на даний момент. У цьому випадку необхідно переглянути обсяги виконуваних справ і постаратися зменшити їх. І вищевказані розслаблюючі процедури допоможуть уникнути перевтоми на роботі або ж впоратися з ним.

 • . 6

  Емоційне перевтома може настати при великих і інтенсивних переживаннях різних емоцій. У цьому випадку можна рекомендувати частіше перемикатися на абстрактні справи і не занадто захоплюватися емоціями, чим би не доводилося займатися. Адже будь-які емоції відбирають багато сил.

 • . 7

  З вищесказаного зрозуміло, що при необхідності можна уникати перевтоми або впоратися з ним. Потрібно намагатися не перевтомлюватися, прислухатися до себе, до свого тіла. Людина живе для того, щоб радіти і отримувати тільки позитивний досвід.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :