Як упакувати ланцюжок в подарунок?

як упакувати ланцюжок в подарунок ?

Вам знадобиться
 • Ланцюжок
 • Футляр
 • Кольоровий папір
Інструкція
 • . 1

  Вироби з золота або срібла ніколи не втрачають свою вартість і завжди цінуються. Тому придбана ланцюжок може стати відмінним подарунком до будь-якого свята. Причому ланцюжок можна дарувати не, тільки жінці, але і чоловікові, і навіть дитині, наприклад, на хрестини або день народження. Але просто віддати в руки ланцюжка не дуже красиво, тому можна скористатися одним із способів, як упакувати ланцюжок.

 • . 2

  Найпростішим способом упаковки ланцюжка, є використання спеціального футляра для ланцюжка. Подібні футляри продаються в ювелірних магазинах. Якщо безліч футлярів, які розрізняються за формою і кольором. Можна вибрати або довгу пласку коробочку або у формі квадрата або круга.

 • . 3

  Якщо ви плануєте презентувати ланцюжок разом з кулоном, то краще віддати перевагу більш масивним футлярів, яке можуть мати форму серця або прямокутника. Такі упаковки масивніше, ніж просто коробочки, але в них можна красиво розкладіть ланцюжок, і показати всю красу кулона. Шукаючи відповідь на питання, як правильно упакувати подарунок, пам’ятайте, що він повинен бути святково упакований і його зовнішній вигляд повинен викликати приємні емоції.

 • . 4

  Для цього можна використовувати кольорову пакувальний папір і всілякі бантики. До коробочці можна прикріпити кульки надуті гелієм, що б вони трохи піднімали подаруночок. При використанні кульок врахуйте, той факт, що коробка легкої ваги може бути списана вітром, якщо свято планується на повітрі. Оригінальним способом, як подарувати ланцюжок, можна упакувати його в новорічний кульку, якщо подарунок планується до нового року.

 • . 5

  Їли ланцюжок підноситься коханій жінці, то можна попросити стати її перед дзеркалом і надіти на її шию ланцюжок. Звичайно, це класика жанру, але, тим не менш, це завжди приносить приємні емоції слабкій половині статі. Вибираючи спосіб як дарувати подарунок, головне, що б він був зроблений з любов’ю, приємними емоціями і головне щиро. Такий подарунок сподобатися приймати всім.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :