Як упакувати посуд при переїзді, щоб вона не розбилася?

як упакувати посуд при переїзді , щоб вона не розбилася?

Вам знадобиться
 • Коробки
 • Мотузка
 • Скотч
 • Пакети
Інструкція
 • . 1

  Як почати переїзд і як полегшити переїзд? Цими питаннями задаються дуже багато, коли стикаються з переїздом. У першу чергу, це залежить від того наскільки далеко переїжджати. Потрібно приблизно визначити, скільки потрібно пакувальної тари для дрібних речей, і мотків мотузки або шпагату, а так само скотча — для великих. Самий нагальне питання як упакувати посуд при переїзді, щоб вона не розбилася? Упаковувати посуд, здавалося б, краще в ящики, але вони будуть дуже важкими, а це незручно. Оптимальний варіант, картонні коробки з-під побутової техніки.

 • . 2

  Для того щоб посуд не розбилася, її потрібно у щось загорнути. Для цієї мети можна використовувати газети, папір і т. п. Звичайно можна, але все це треба спочатку принести, а після переїзду викинути. Просто з особистих речей вибрати ті, які не знадобляться найближчим часом, і загорнути в них. Зрозуміло, це не повинні бути вечірні сукні. Наприклад: чарки, фужери тощо дуже добре пакується в шкарпетки. Загалом, загортаємо, складаємо, зав’язуємо або заклеюємо скотчем коробки і обов’язково пишемо «скло» зверху і з боків.

 • . 3

  Як упакувати меблі при переїзді, навіть не треба замислюватися: все, що можна розібрати — розбираємо. Фурнітуру складаємо в окремі пакети і обов’язково підписуємо кожен пакет. Дверцята, стінки та інше, що ризикуємо подряпати, складаємо попарно лицьовою стороною всередину, проклавши щось типу пледа, тонкого ковдри. Обв’язуємо шпагатом або скотчем. Речі до переїзду готові, а про те, як поміняти садок при переїзді, подбати треба заздалегідь. Домовитися із завідуючою в новому садочку, який ближче до будинку.

 • . 4

  У народі один переїзд порівнюють з двома пожежами і часто саме так і виходить. Це про «пожежу» сімейному. Можливо, ці поради хоч комусь допоможуть його згасити. У статті з деякою часткою гумору, розповідається про те, як полегшити переїзд. Використовувати підручні матеріали для упаковки, не витрачаючи при цьому час, кошти і нерви.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :