Як уповільнити обмін речовин і набрати вагу?

як уповільнити обмін речовин і набрати вагу?

Вам знадобиться
 • Знання
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  У сучасному світі звідусіль можна дізнатися про те, що зайва вага, це не тільки негарно, але й дуже шкідливо для людського організму. І це, безсумнівно, правильно. Підвищений холестерин, гіпертонія, виразкова хвороба, це тільки початок величезного переліку проблем у тих, хто страждає ожирінням. Однак у цьому потоці інформації люди часто забувають, що нестача ваги є ніяк неменшою проблемою людства. А адже поряд із знаннями як схуднути, люди повинні розташовувати і інформацією, як уповільнити обмін речовин, тобто видужати. Перша рекомендація полягає в тому, що варто припинити вживати кофеїн у будь-яких його проявах.

 • . 2

  Справа в тому, що ця речовина прискорює обмін речовин, а це ніяк не потрібно тому, хто вирішив набрати вагу. Якщо ж мова йде про дуже великі поціновувачі кави, то вживання кави слід звести до мінімуму. Друга рекомендація стосується молочних продуктів, вірніше кальцію в їх складі. Вченими доведено, що це речовина, незалежно від його жирності прискорює обмін речовин або метаболізм, як ще його називають. І якщо немає іншого виходу, окрім як порушити обмін речовин, то молоко і його похідні з раціону слід прибрати. Однак для того, щоб зовсім не вимити кальцій з організму, раз на кілька днів можна вживати нежирний йогурт або сир в невеликих кількостях.

 • . 3

  Третя рекомендація для тих, хто бажає поправитися буде дещо дивною, проте не варто лякатися. Як відомо, алкоголь — досить калорійний продукт, і його вживання неминуче змушує стрілку терезів усе більше хилитися вправо. Однак це підтвердить будь-який лікар, в обмежених кількостях, він може стати просто порятунком. Також цікаво, що алкоголь уповільнює обмін речовин не тільки під час його вживання, але також і деякий час після цього.

 • . 4

  Відповідно, кілька грам червоного вина раз на тиждень не принесуть серйозного шкоди організму. Бажають набрати вагу можуть спокійно їсти білий хліб, будь-які макаронні вироби, а також цукор і сіль. Всі ці продукти є рафінованими вуглеводами і призводять до того, що обмін речовин в організмі сповільнюється, а вага людини стає більше. Ті, хто бореться із зайвою вагою часто сідають на білкову дієту, так як прискорити обмін речовин вони допомагають одними з перших. Відповідно тим, хто набирає вагу, є продукти з вмістом цієї речовини — категорично забороняється.

 • . 5

  Білок — протеїни, які організм дуже довго і з труднощами перетравлює, на що, відповідно витрачається досить багато енергії і калорій. Все це разом провокує ще більшу схуднення. Якщо у худого людини є бажання видужати, то йому необхідно обмежити кількість прийомів їжі. Кушая всього три рази на день, організм буде брати за один прийом більше користі для себе, а метаболізм сповільниться. Приємним сюрпризом у своєрідній дієті для збільшення ваги може стати те, що фізичні навантаження можна майже прибрати з щоденних справ.

 • . 6

  Але якщо і займатися тренуваннями, то слід переглянути комплекс вправ і поміняти їх на більш короткочасні й запеклого, так як нормалізувати обмін речовин можна тільки легкими навантаженнями. І останнє що слід робити, щоб трохи набрати вагу, це забути про малосольної їжі. Різноманітні майонези, кетчупи та інші калорійні соуси, безсумнівно, прикрашають будь-яку страву. І все це поправляють вживати не тільки можна, а й треба. У висновку варто зазначити, що видужає, як і схуднути — завдання здійсненне при наявності відповідних знань, а головне бажання. Так що худишкам, варто озброїтися вищевказаними рекомендаціями і потроху починати купувати форми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :