Як управляти авто з варіатором?

як управляти авто з варіатором?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Варіатор
 • Водій автомобіля
Інструкція
 • . 1

  Автомобіль з варіатором більше підійде для тих, хто піклується про економію палива та плавності ходу автомобіля, хто не поспішає і їздить по трасі або в місті без порушень ПДР, і, звичайно, для тих, хто любить комфорт в управлінні. Автомобіль з варіатором на вигляд нічим не відрізняється від авто з автоматичною коробкою передач. Так, як же керувати авто з варіатором?

 • . 2

  Так само, як і автомобілем з АКПП. Для цього залишаються дві звичні педалі «гальмо» і «газ», важіль перемикання швидкостей — P, R, N, D. Автомобіль, де стоїть варіатор, рухається більш легко і без будь-яких відчутних поштовхів, ніж авто з АКПП. Розганяється машина так, ніби в ній встановлений дуже потужний двигун.

 • . 3

  Така машина не відкочується назад і не глухне. Завжди і при будь-яких обставин дуже м’яко і плавно починає рухатися, не перевантажуючи при цьому деталі трансмісії. Для любителів механічної коробки передач існують варіатори з функцією «TipTronic», яка дозволяє водієві самому перемикатися на підвищену або знижену передачу. Але при цьому електроніка все одно відстежує і коригує дії водія.

 • . 4

  Основна відмінність автомобілів з варіатором від авто з АКПП / МКПП полягає в затримці реагування двигуна при натисканні на педаль акселератора, що позначається при різких поворотах з «занесенням» і обгонах. При русі на машині з варіатором в даних випадках треба натискати на педаль газу раніше, щоб двигун встиг набрати підвищені оберти. А як управляти варіатором на слизькій дорозі?

 • . 5

  На слизькій дорозі потрібно бути гранично обережним. Таке покриття не прощає різких дій з боку водія. Варіатор не дозволяє водієві допускати такі моменти і вберігає від помилок тим, що згладжує різке натиснення на педаль газу. Машина з варіатором не піде в занос і не стане обертатися на слизькій дорозі, що буває при відсутності тяги і при перемиканні передач не вчасно. Це досягається завдяки тому, що тут тяга присутній постійно.

 • . 6

  Автомобіль з вариаторной коробкою має обмеження при буксируванні інших машин. Варіатор, при вимкненому акумуляторі, проходить калібрування, при цьому використовується особливий алгоритм. Ремонтувати таку коробку вийде дуже не вигідно. Варіатор встановлюють в основному на машини з невеликою потужністю двигуна, до 200 кінських сил. Необхідно постійно стежити за рівнем рідини в трансмісії.

 • . 7

  Таку рідину не можна замінити аналогічною від іншого авто, і коштує вона набагато дорожче, ніж масло для АКПП. Необхідно також стежити за роботою всіх датчиків, таких як тиск, швидкість і т. п. Якщо датчики перестають працювати, це може привести до неправильної роботи трансмісії, що в свою чергу призведе до аварійної їзді. Взимку потрібно дочекатися, щоб всі деталі трансмісії добре прогрілися. Тому не можна перевантажувати коробку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :