Як управляти гіпнозом?

як управляти гіпнозом?

Вам знадобиться
 • Відмовитися від шкідливих звичок
 • Перестати вживати каву
 • Набути самоконтроль і щирість
Інструкція
 • . 1

  Для початку вам потрібно бути впевненим у собі. Якщо у вас будуть найменший сумнів щодо ваших сил, то у вас не вийде розташувати до себе людину. І це очевидно, адже в чому сумніваєшся сам, у тому тобі буде неможливо переконати іншу людину. А, як нам відомо, гіпноз — це переконання. У першу чергу виключіть фрази «Давайте …», «Можливо …» і так далі.

 • . 2

  У повсякденній мові використовуйте короткі речення з рівною і в теж час досить гучної інтонацією. Це допоможе вам знайти контроль над собою і наблизить до відповіді на питання: «як управляти гіпнозом» Вчені, розрізняють чотири основні способи введення в самогіпноз. Але всі вони припускають собою пригнічення того чи іншого центру мозку. Найпопулярніший метод — це гноблення зорового центру мозку.

 • . 3

  Даний спосіб передбачає фіксацію погляду на одному конкретному блискучому об’єкті. Це може бути, що завгодно — металева кулька, свічка, монета, годинник, також можна сфокусувати погляд на темному плямі в центрі білого аркуша паперу. До другого методу самогіпнозу ми можемо віднести пригнічення слухового центру мозку.

 • . 4

  Вам потрібно буде записати на магнітну стрічку звуки дощу, коліс поїзда, вітру, води і все в такому ж стилі, головне, що б звук постійно повторювався. Цей метод найефективніший, щоб зрозуміти, як володіти гіпнозом. Третім способом буде гноблення дотику в мозку. Але тут вам знадобиться партнер, який пасами рук, вздовж усього вашого тіла, буде ними водити, тільки партнер не повинен торкатися до вас, тільки водити.

 • . 5

  Таким чином, ви будите дратувати свої теплові рецептори. Якщо ж це не спрацює, тоді просто безперервно погладжуйте шкіру в одній точці тіла. Останнім методом буде тривала напруга певних частин тіла. Досить сісти в незручну позу і тривалий період в ній знаходиться. Останнє, як правило, використовують в комбінації з вищезазначеними методами, що б прискорити сам процес входження в гіпноз.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :