Як урізноманітнити поцілунки; як порушити хлопця поцілунком?

як урізноманітнити поцілунки; як порушити хлопця поцілунком?

Вам знадобиться
 • Губи
 • Мова
 • Впевненість
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Поцілунок є одним із способів спілкування людей. Він не тільки допомагає відобразити людські почуття, але ще в собі несе певне значення. За допомогою поцілунків можна показати свою любов, пристрасть, ніжність, бажання. Поцілунок — це один із способів зняти стрес і нервову напругу. Важливе значення поцілунок має і в любовних іграх між жінкою і чоловіком. Саме вміння урізноманітнити поцілунок і правильно цілуватися, допомагає отримати достатньо приємні відчуття, злитися в одне ціле, відобразити свою індивідуальність і відкритися.

 • . 2

  Більшість чоловіків, зазвичай цікавлять поцілунки, де бере участь мова, якій можна несподівано для себе навчитися. Для більшого ефекту починати можна з поцілунку губ партнера, з всмоктування їх своїми губами і легкого покусування, а в якийсь період можна проникнути вглиб мовою до мови чоловіки і свою мову при цьому швидко відторгнути. Всі види поцілунку можна чергувати. Зволікати в цій справі не потрібно, висловлювати свої почуття потрібно сміливо. При цьому в діях має бути присутня впевненість.

 • . 3

  Як урізноманітнити поцілунок з коханою людиною, підкаже почуття. Якщо вам захочеться свого партнера зацікавити, необхідно використовувати техніку «дражливих» поцілунків. Для початку доведеться зробити вигляд, ніби зараз поцілуєте, повільно наблизившись до партнера. Зупиниться необхідно в останній момент. Після цього, в одну мить, буквально «впейтесь» губами в губи чоловіка і відразу швидко відіпхніть його.

 • . 4

  За допомогою поцілунку «збудження» можна підготувати чоловіка до тісніших і близьким відносинам. Очі партнера буде потрібно ніжно закрити своїми руками. Далі потрібно пристрасно і в той же момент ніжно цілувати, використавши швидкий чи повільний темп, при цьому чергуючи сухі поцілунки з вологими. Різноманітність поцілунків в чому залежить від налаштованості партнера. Приміром, якщо дівчина сором’язлива, її потрібно розслабити ласкавим трохи грайливим поцілунком. Веселий настрій пари дозволить зважитися на сміливий поцілунок. Для спокійного, лоскоче, міцного, трасуючого поцілунку точних правил не існує. Головним будуть почуття і пристрасть. Значення поцілунку може про багато сказати. Тому урізноманітнити поцілунки дуже навіть корисно для обох партнерів, для їх спільного майбутнього.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :