Як усунути подряпини на панелі?

як усунути подряпини на панелі?

Вам знадобиться
 • М’яка ганчірочка
 • Поліролі
 • Посидючість
Інструкція
 • . 1

  Будь-який власник автомобіля, навіть самий акуратний і педантичний, одного разу помічає, що приладова панель вже не така ідеальна і новенька, як раніше. З’явилися подряпини, причому не тільки дрібні, «косметичні», але і досить глибокі. З’являється думка: «Звідки взагалі на приладовій панелі взялися ці подряпини?». І відразу ж пригадується «ага, ось це дитина подряпав іграшкою, це ключами випадково« пройшовся », а тут лежали окуляри і компакт-диски, теж подряпини залишили».

 • . 2

  Але не настільки важливо знати, звідки ці подряпини взялися, і що є причиною їх появи, скільки важливо знати те, чи можна від них позбутися і, головне, як можна від них позбутися. Як усунути подряпини на панелі? Адже коли Ви їдете в автомобілі, і погляд падає на подряпану панель, настрій відразу якось погіршується. Щоб позбутися такого ось понижуючого настрій фактора, існує два способи. Перший і найпростіший спосіб — це відігнати машину в сервісний центр.

 • . 3

  У сервісному центрі підійдіть до будь-якому майстрові і запитайте, чи може він виправити цей дефект, і скільки це коштуватиме. Будь, навіть не самий професійний майстер зможе прекрасно впоратися з цією проблемою. Та й коштуватиме полірування буде не так вже й дорого. Майстер знає, яку поліроль, для якого роду панелі слід використовувати, щоб не зіпсувати покриття або навіть саму панель.

 • . 4

  Віддавши автомобіль в руки майстра, Ви збережете не тільки свій час, але і свої нерви. Якщо на панелі подряпини, як прибрати їх вручну? Якщо Ви не хочете віддавати свою машину в автосалон (шкода грошей, не хочете віддавати автомобіль «чужому дядькові» і так далі), то доведеться полірувати панель самостійно. Для цього краще використовувати дриль зі спеціальною повстяної насадкою. Поліроль підбирайте відповідно матеріалу, з якого виготовлена панель.

 • . 5

  Для пластмасовою панелі — поліроль для пластмаси і так далі. Коли і дриль з повстяної насадкою і поліроль у Вас в руках, Ви можете починати полірування. Якщо Вам не дуже хочеться займатися таким нудним заняттям, як поліровка, то є й інший варіант. Можна обтягнути панель плівкою. Плівки бувають різних видів: матові, глянцеві, а також різних кольорів.

 • . 6

  Виглядає досить цікаво. Панель можна ще й флокировать. Результат, звичайно, вражає, втім, як і ціна на флокіровку. Якщо Ви вирішите флокировать панель, то це виллється Вам в кругленьку суму. Так що вибирайте той варіант, який Вам сподобається найбільше, і позбавляйтеся від подряпин, які псують не тільки панель, але і Ваш настрій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :