Як усунути скрип паркету: прості прийоми

як усунути скрип паркету: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Клей ПВА
Інструкція
 • . 1

  Багато людей вважають за краще в якості покриття підлог паркет. Це можна пояснити тим, що дерево — екологічно чистий матеріал, а паркет має презентабельний вигляд і тривалий термін експлуатації. Проте з часом планки паркету розхитуються, і з’являється неприємний характерний скрип. Скрип може виникнути з різних причин. Саме тому необхідно знати, як усунути скрип паркету.

 • . 2

  Дефект можна знайти, пройшовшись по паркету, при цьому необхідно запам’ятати місця скіпа. Далі в центрі дефектних ділянок слід поставити мітки за допомогою малярного скотча. Потім в середині наклеєних шматочків скотча необхідно дрилем зробити отвори по 2 мм в діаметрі. Знадобиться шприц, з якого потрібно видалити поршень, і видавити в нього клей ПВА.

 • . 3

  Потім отвір заповнюється клеєм і просихає. Після чого необхідно видалити скотч і усунути залишки клею. Страждаючи питанням, як позбутися скрипу підлоги з паркетною покриттям, можна спробувати ще один спосіб. Аналогічно попередньому прийому знаходиться дефектну ділянку, і просвердлити отвір. Далі необхідно заповнити отвір монтажною пінкою за допомогою тоненькою насадки. Дірочку можна зациклювати пробкою з такого ж паркетного матеріалу і розкрити лаком.

 • . 4

  Скрип може утворитися не тільки в підлозі, а й у взутті. У цьому випадку необхідно знати, як позбутися скрипу взуття. Як правило, взуття скрипить поки нова. Найпростішим способом позбутися скрипу є розміщення туфель або черевик приблизно на ніч на вологій ганчірці. Таким чином, підошва під впливом вологи розм’якшитися і перестане скрипіти.

 • . 5

  Багато автомобілістів задаються питанням, як усунути скрип колодок. Усунути цей дефект значно простіше, ніж скрип паркету. Для того щоб не дратував скрип колодок достатньо їх змастити автомобільним маслом. А от для усунення скрипу паркету існує ще кілька методів, наприклад, при використанні дюбеля. Для цього потрібно зробити отвір на дефектному ділянці і розмістити в ньому дюбель, щоб він прикріпив паркет до бетонної підстави. Для того щоб дюбель надійно тримав паркет, він повинен заходити в отвір не менше ніж на 5 см.

 • . 6

  У домашніх умовах корисно знати і як прибрати скрип дверей. Як правило, для цього цілком досить змастити кріплення маслом. Як вже зазначалося, складніше усунути скрип паркету, але для цього є ще один спосіб. У разі якщо скрип викликаний освітою щілин, то можна засипати порожнечі графітовим порошком або тальком. Скрип паркету жахливо нервує, але не варто панікувати, адже існує безліч способів усунути ці неприємності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :