Як усунути запах перегару, прибрати запах алкоголю

як усунути запах перегару, прибрати запах алкоголю

Вам знадобиться
 • Масла: волоського горіха, лляне
 • Лавровий лист
 • Лайм або лимон
 • Свіжа зелень петрушки, цибулі або кропу
 • Молоко
 • Сіль
Інструкція
 • . 1

  Вранці після свята позбутися стійкого запах перегару буває дуже складно, а відвідувати роботу / навчання, їхати за кермом, та й просто спілкуватися з людьми стає важко. Як усунути запах перегару з рота самостійно? Запах перегару — це запах оцтового альдегіду, що є проміжним продуктом розпаду алкоголю. Дана речовина отруйна, тому організм намагається його вивести через легені (звідки він виходить з диханням), потові залози, а також оцтовий альдегід виходить з сечею. Усунути запах перегару повністю неможливо, для цього потрібен час. Проте є способи, що допомагають притупити неприємний запах з рота. Багато хто з них допомагають лише тимчасово.

 • . 2

  Найпростіший і, мабуть, дієвий спосіб є щільний прийом їжі. Це трохи знижує запах виділяються альдегідів і зменшує синдром похмілля. Для усунення перегару можна випити ложку льняного масла або олії волоського горіха. Ліпіди обволікають стравохід і запах притупляється. Допомагає полоскання ротової порожнини розчином солі (на склянку необхідна одна чайна ложка). Ефективним є розжовування зерен смаженої кави або мускатного горіха протягом якогось часу.

 • . 3

  Нейтралізує запах перегару і сік лимона або лайма, тому кілька шматочків цих фруктів виявляться дуже до речі. Можна покласти під язик сухий чай (всього кілька чаїнок), через якийсь час запах стане менш явним. Свіжа зелень, така як кріп, цибуля, петрушка, м’ята впорається з перегаром краще, ніж жуйка. Ефірні масла лаврового листа добре перебивають неприємний запах. Для цього потрібно пожувати сухий листочок пару хвилин. Щоб позбутися від запаху вчорашнього алкоголю, необхідно прискорити виведення токсичних речовин з організму. З цим завданням частково впорається гарячий душ. П

 • . 4

  од впливом підвищеної температури пори шкіри розкриваються, і посилюється потовиділення. Разом з потом виходять продукти розпаду алкоголю. Так само варто випити пару стаканів молока. Молоко зв’язує токсини і швидко виводить їх з організму. Усунення неприємного запаху — завдання складне, все дуже індивідуально. Багатьом допомагає морозиво з ранку, комусь — чай з шавлією. Не варто забувати, що ці заходи ефективні тільки від частини, а запах з часом пропаде сам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :