Як усунути засмічення в раковині підручними засобами?

як усунути засмічення в раковині підручними засобами?

Вам знадобиться
 • Дріт
 • Сода
 • Оцтова кислота
 • Картонний пакет
Інструкція
 • . 1

  Прочищення раковини картонним пакетом. Допитливий людський розум знайшов способи, що дозволяють прочистити раковину, використовуючи лише підручні засоби. Всі допоміжні засоби можна розділити на ті, які усувають засмічення механічно, і ті, які усувають засмічення допомогою хімічної взаємодії речовин. Взявши це за основу, можна знайти способи як усунути засмічення в раковині. По-перше, можна використовувати картонний пакет з-під молока, попередньо відрізавши його верхню частину. Прикладають пакет відрізаною стороною до зливного отвору так, щоб при натисканні на нього повітря проштовхнув засмічення по трубі. Якщо з першого разу не вийшло, пакет знову можна розправити і повторити процедуру. Кілька підходів — і раковина знову зливає воду, як і раніше.

 • . 2

  Усунення засмічення содою. Замислившись над тим, як почистити раковину, можна скористатися одним хімічним способом, що усуває засмічення. Для цього знадобиться сода і оцтова кислота. Необхідно 4 столові ложки соди засипати в зливний отвір так, щоб частина соди потрапила в трубу, а потім вилити на соду 50 мл. оцтової кислоти. Хімічна взаємодія цих двох елементів призведе до того, що сода почне швидко вспениваться, а це в свою чергу підштовхне засмічення до розщеплення і вільному проходженню по трубі сифона. Варто пам’ятати, що при роботі з оцтовою кислотою необхідно надіти рукавички і захистити обличчя. Багато людей підходять дуже відповідально до того, як встановити раковину у ванній або на кухні правильно. При неправильному положенні раковини ймовірність виникнення засмічення може збільшитися в кілька разів.

 • . 3

  Усунення засмічення дротом. Іноді єдиним способом, здатним усунути засмічення, є розбір сифона. Однак при цьому важливо знати як зібрати сифон для раковини після таких маніпуляцій. Якщо засмічення утворився, допоможе ще один універсальний спосіб. Для цього необхідно взяти жорстку дріт і просунути її одним кінцем у зливний отвір. Тримаючи за інший кінець, потрібно спробувати розбити на кілька частин утворилася пробку. Після цих дій засмічення вимиється з труби під напором води. Головне — знати як закріпити раковину, щоб під час її прочищення вона не впала і не розбилася. Варіантів усунення засмічення в раковині за допомогою підручних засобів багато. Спосіб потрібно вибирати виходячи з складності та обсягу засмічення. Для того щоб уникнути засмічення, слід вчасно прочищати зливний отвір.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :