Як утеплити будинок мінеральною ватою?

як утеплити будинок мінеральною ватою?

Вам знадобиться
 • Мінеральна вата
 • Профіль для кріплення
 • Шурупи
 • Робочі інструменти
Інструкція
 • . 1

  Перш, ніж утеплювати мінеральною ватою власний будинок, потрібно визначитися, зсередини або ззовні це робитиметься. Як правило, будинки з цегли утеплюються зовні, дерев’яні стіни можуть утеплятися з обох сторін, але як правило мінеральну вату укладають під внутрішньою обробкою, а стіни зовні при цьому не втрачають свого естетичного вигляду. Перед утепленням стін рекомендується їх оглянути і привести в порядок: прибрати западини, виступи, видалити зайві елементи кріплення — цвяхи, шурупи, і так далі.

 • . 2

  Який товщини повинна бути мінеральна вата, відповісти складно. З одного боку, товсті листи набагато тепліше, з другої — складніше в укладанні. Якщо разом з мінеральним матеріалом буде використовуватися теплоотражающие полотна, його товщину можна зменшити. Таке утеплення називається комбіноване. За технологією «як утеплити будинок мінеральною ватою», як кріпильних елементів рекомендується використовувати металеві профілю, які розраховані для кріплення гіпсокартонних листів. Розмір профілю необхідно підбирати залежно від товщини матеріалу утеплення.

 • . 3

  Кріпити профіль треба в горизонтальному положенні, з його обох кінців за допомогою спеціальних шурупів — клопика. Для надійності, його можна прикрутити до стіни в декількох місцях посередині. Відстань між двома сусідніми профілями робиться стандартним — 60 — 80 сантиметрів. У отримані проміжки між профілями необхідно укласти мінеральну вату і прикрутити за допомогою шурупів з широким капелюшком у вигляді невеликого грибка діаметром 6 — 8 сантиметрів. Не рекомендується жаліти кількість шурупів, щоб утеплювач тримався надійно.

 • . 4

  Щоб «утеплення мінеральною ватою» принесло максимально позитивний результат, поверх її рекомендується покласти теплоотражающие листи блискучою поверхнею всередину. Вони кріпляться до металевого профілю за допомогою маленьких шурупів по металу з проміжком 20 — 30 сантиметрів. Стики між тепло відбивачами рекомендується заклеїти металізованим скотчем, спочатку затоку силіконовим герметикам. Потім потрібно покласти наверх гіпсокартон, закріпити на профіль і можна приступати до подальшої обробки стіни. Також під час кріплення потрібно дотримуватися техніки безпеки, оскільки краї профілю гострі і про них легко порізатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :