Як утеплити будинок зовні пінопластом?

як утеплити будинок зовні пінопластом ?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Клей «Церезіт»
 • Дюбеля-парасольки
 • Металеві армована сітка
 • Легкі облицювальні матеріали
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом люди все частіше стали вдаватися до технології утеплення стін. Це обумовлено низькою якістю будівництва житлових будинків, холодним кліматом і високими цінами на оплату опалення. Найкращим вирішенням цих проблем є утеплення фасаду будинку пінопластом. Як утеплити будинок зовні пінопластом, щоб домогтися відмінної теплоізоляції стін в зимовий час, заощадивши на вентиляції та кондиціонуванні приміщення влітку?

 • . 2

  Варто відзначити, що пінополістирол фасадний (пінопласт) — відмінний матеріал-утеплювач. Про це можна стверджувати, знаючи про те, як роблять пінопласт. Найоптимальніша щільність пінопласту для утеплення фасадів будівель — 25. Також враховується його ширина — вона повинна бути більш 5 см, щоб мати відмінні теплоізоляційні властивості, але не перевищувати 15 см, щоб здійснювалася паропроникність.

 • . 3

  Перш ніж приступити до прикріплення пінопласту до стіни, необхідно розрізати його на частини. Багато хто задається питанням про те, як різати пінопласт, адже це довольноломкій і пухкий матеріал. Для цієї мети дуже зручна ручна пила або хорошозаточенний кухонний ніж. Перш ніж відрізати пінопласт, ніж необхідно нагріти-тоді матеріал піддасться лезу легко і майже без осипання. Після того какпенопласт розрізаний на частини, слід двостороннім шпателем нанести клей на одну сторону. Також клеєм потрібно промазати стіну. Тепер можна прикріплювати лістпенопласта до стіни. Те ж саме проробляється з іншим листом. У результатеобразуется цегляна кладка. Важливо притискати листи якомога щільніше один кдругу, але якщо щілини на місці стиків все ж утворилися, слід герметизувати їх. Закріпити пінопласт потрібно за допомогою дюбелів-парасольок. Їх прикріплюють по кутах і в середині листа.

 • . 4

  Після цього необхідно нанесення тонких штукатурних шарів. Першим наноситься армуючий шар (спеціальний клейовий склад). Далі необхідно укласти металеву армуючої сітки, по ній нанести ще один шар клею. Армуючий шар виконує захисну функцію пінопласту і служить основою для декоративного шару. Декоративний шар наноситься після висихання армуючого. Питання про те, як пофарбувати пінопласт, легко вирішуємо завдяки різноманіттю фактурних і акрилових фарб для фасадів.

 • . 5

  Тепер зрозуміло, як правильно утеплювати пінопластом фасад будинку. Утеплення дає господареві будинку масу переваг: економія енергоресурсів, а, отже, грошових коштів на оплату опалення, більш високий рівень звукоізоляції, виключення можливості утворення вогкості і цвілі за рахунок розташування точки роси ближче до вуличної частини, можливість додати фасаду зовсім новий зовнішній вигляд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :