Як утеплити дерев’яна підлога в приватному будинку?

як утеплити дерев'яна підлога в приватному будинку?

Вам знадобиться
 • Базальтова вата
 • Спінений фольгований утеплювач
 • Пенополистерол
 • Гідроізоляція і пароізоляція
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб розібратися, як утеплити підлогу в приватному будинку, потрібно розглянути весь процес роботи, який необхідно виконати при створенні підлогового покриття. Припустимо, що будова має високі стелі і при цьому заздалегідь враховувалася повітряна подушка, яка знаходитиметься безпосередньо під підлогою. У такому випадку, роботи слід виконувати таким чином. Для початку потрібно зробити гідробар’єр, який перешкоджатиме потраплянню вологи під дерев’яний будинок. Для цього слід застосувати руберойд, що наплавляється, який може мати різну назву, таке як рубеласт, Рубіка, техноніколь або інші. Суть роботи полягає в наступному: цей матеріал потрібно розкачати на землю, після чого всі краї спаяти, використовуючи при цьому паяльну лампу. Далі слід виставити тумби з цегли необхідної висоти, на які в подальшому будуть встановлюватися несучі лаги.

 • . 2

  Тепер можна розглянути, утеплення підлоги в будинку, використовуючи при цьому утеплювач. Наприклад, підлога був піднятий на 30 см і наступні дії можна виконувати двома способами. Перший варіант зачіпає підняття основи до рівня балок і для цього можна застосувати керамзит. Їм засипається порожнеча під підлогою, до несучих лаг, після чого стелиться пароізоляція або пергамін. Далі, укладається скловата або базальтова вата. Другий варіант виконується без застосування керамзиту, але вимагає дошки дюймовку, яка набивається із зворотного боку лаг, після чого закривається пергаміном. Наступним етапом виконується утеплення підлоги використовуючи при цьому будь-який природний утеплювач. Далі, необхідно накрити все пароізоляцією і постелити статеву дошку або інший обробний матеріал. Якщо потрібно утеплити дерев’яна підлога в будинку, при цьому не розбираючи його, то слід скористатися синтетичними утеплювачами.

 • . 3

  У даному випадку слід розглянути два варіанти, які використовуються найчастіше. Перший більш простий, але не настільки ефективний, якщо йдеться про сильний промерзанні підлоги в зимовий час. Для цього слід придбати спінений фольгований утеплювач товщиною від 3 мм до 5 мм, який може мати назви, ІЗОК, теплокент, ізодом та ін Стелити його слід так, щоб фольга дивилася всередину будинку, в такому випадку він гратиме роль термоса. Тобто, виконувати віддачу тепла всередину будівлі. Далі слід постелити ламінат, бажано 8 — 12 мм. Завдяки не настільки важкій роботі, можна зробити теплі підлоги. Тепер слід розглянути другий складніший вид обробки, але набагато ефективніше, тому як дане утеплення підлоги може витримати найлютіші морози.

 • . 4

  Для цього буде потрібно 30 мм пенополистерол, по краях має замки. Він укладається на рівну поверхню, після чого затьмарюється 3 мм підкладкою. Закінчення робіт виконується ламінатом або паркетною дошкою. Пенополистерол 35 щільності витримує велике навантаження, але для того щоб на нього встановлювати шафа купе, потрібно постелити 10 мм фанеру, яка завдяки своїй площині зробить поверхню міцніше. Тим більше, що фанера також є утеплювачем. Способи утеплення дерев’яної підлоги можуть бути різними і для прикладу слід розглянути ще один варіант. Наприклад, потрібно постелити керамограніт і при цьому зробити його теплим. Для цього можна скористатися тим-же пенополистеролом, тільки його потрібно закріпити до підлоги, застосувавши при цьому цвяхи.

 • . 5

  Далі, слід створити зчіплюється поверхню і для цього слід їх обробити акриловим грунтом, після чого нанести Бетоноконтактом. Вийде шорстка поверхня, на яку ідеально легко можна наклеїти керамограніт. Для цього буде потрібно клей для керамограніта і зубчастий шпатель. Сипучу суміш необхідно перемішати з водою і нанести її на поверхню підлоги, після чого укласти керамограніт. Отримана поверхня буде досить теплою. Тепер слід розглянути, обробку підлоги тим же керамогранитом, тільки з використанням ізокома. Для цього буде потрібно розстелити фольгований утеплювач на підставу, потім встановити на нього трубчастий електрообігрівач, призначений для теплих підлог і залити все наливними підлогами, після чого приступити до укладання керамограніту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :