Як утеплити дерев’яні двері правильно своїми руками?

як утеплити дерев'яні двері правильно своїми руками?

Вам знадобиться
 • Цвяхи
 • Дерматин
 • Поролон
 • Мінеральна вата
Інструкція
 • . 1

  Біля вхідних дерев’яних дверей спостерігається поширена проблема — вони практично не ізолюють приміщення від вулиці, пропускаючи всередину нього холод і випускаючи тепло. Однією з причин цього є щілини, які утворюються між дверною коробкою і самими дверима, що доставляє особливі незручності в осінню та зимову пору року. Друга причина — пори в дверному полотні. Щоб утеплити дерев’яні двері, можна найняти майстра, що займається цим постійно і добре знає свою справу, але це цілком можна зробити власними силами.

 • . 2

  Насамперед, потрібно звернути увагу на використовуваний утеплювач, який повинен не тільки не пропускати холод і утримувати тепло, але і прикрашати двері, ізолювати приміщення від шуму ззовні. Таким чином, перед тим як утеплити дерев’яні двері, необхідно підготувати будівельні матеріали та слюсарні інструменти, які можуть стати в нагоді під час роботи. Для цього знадобляться мінеральна вата або поролон (утеплювач), дерматинове полотно, меблеві та будівельні цвяхи. Підготувавши все необхідне, можна приступати до роботи.

 • . 3

  Спочатку потрібно зняти двері і укласти її на підпори, в якості яких можуть використовуватися кухонні табуретки або дерев’яні колодки. Тепер потрібно зняти ручки, завіси і додаткові замки з дверного полотна. Можна скористатися випадком на даному етапі — придбати металеву пластину і обшити нею двері, тим самим зміцнивши її. Якщо говорити про те, як утеплити двері правильно, потрібно в першу чергу приділити увагу процесу утеплення дверної коробки. Для цього необхідно вирізати з дерматину три смуги, з мінеральної вати скачати валики, накласти їх по периметру і закріпити вирізаними смужками до дерева.

 • . 4

  Якщо дверна стулка відкривається всередину приміщення, рекомендується набити таку ж смугу на низ. Тепер прийшов час задуматися, як утеплити двері своїми руками (саме дверне полотно). Для цього на підготовлену основу потрібно накласти поролон або мінеральну вату, прибити до дверей степлером або цвяхами, накрити дерматином або натуральною шкірою (для краси) і прибити по краях або за допомогою декоративних цвяхів зробити химерний малюнок на двері. Оббивши дверне полотно з обох сторін, можна прикрутити назад завіси, вставити замки, ручки і надіти його назад на коробку. Перевіривши, що все нормально закривається і відкривається, а на місці стиків пропала тяга повітря, можна більше не хвилюватися про те, що вхідні дерев’яні двері випустить цінне тепло назовні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :