Як утеплити фасад пінопластом?

як утеплити фасад пінопластом?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Етапи утеплення фасаду
 • Переваги обшивки фасаду пінопластом
Інструкція
 • . 1

  Утеплення фасадів будівель пінопластом, мабуть, є найбільш популярним і доступним способом підвищити теплозахисні властивості матеріалу стін і зробити знаходження усередині будівлі більш комфортним. Плита з пінопласту являє собою величезну кількість маленьких кульок спіненого полістиролу, спресованих між собою. Цей матеріал відрізняється низькою теплопровідністю, екологічністю і легкістю в монтажі.

 • . 2

  Так як утеплити фасад пінопластом, і з яких етапів складається процес робіт? Перш, ніж приступити до утеплення фасаду, варто підготувати стіни, для того, щоб захисне покриття прослужило як можна довше і відповідало заявленим функціям. По-перше, очистивши поверхню від бруду і зашпаклювати наявні нерівності, стіну треба загрунтувати. По-друге, для того, щоб забезпечити підтримку нижнього ряду плит, бажано закріпити на стіні планку, яка візьме на себе частину навантаження за вагою. По-третє, на плиту наноситься попередньо розведений у відповідності з інструкцією клей для пінопласту. Фахівці рекомендують змастити плиту по периметру, а також нанести клей в декількох місцях у центрі для кращої фіксації. До речі, проблема, як утеплити балкон пінопластом, вирішується аналогічним способом. Далі, плиту приклеюють на стіну, щільно притискаючи її до поверхні. Слід дотримуватися горизонтальність кріплення пінопластових плит і розташовувати їх з деяким зміщенням стиків відносно попереднього ряду, по аналогу цегляної кладки.

 • . 3

  Встановлені на стіну плити додатково закріплюють дюбелями і покривають клеїть складом. Це необхідно проробити для монтажу армуючої сітки. Без неї штукатурити пенопластовую поверхню категорично не рекомендується. Нарешті, нанесення двох шарів штукатурки є завершальним етапом утеплення фасаду. Знаючи, як обшити будинок пінопластом, можна значно поліпшити експлуатаційні характеристики будівлі і навіть заощадити на опаленні за рахунок зниження тепловтрат через поверхню стін. Технологія подвійного кріплення утеплювача за допомогою клею і дюбелів робить покриття більш довговічним і надійним і вважається оптимальною для якісного утеплення фасаду. Проблему, як кріпити пінопласт до стіни, може вирішити навіть недосвідчений будівельник, знаючи основні принципи монтажу. До речі, для утеплення зовнішніх стін пінопласт можна клеїти за допомогою поліуретанової піни, балон з якою закріплюється в звичайний монтажний пістолет. Думаючи, як розрізати пінопласт, якщо плита виявилася занадто великою, слід скористатися порадами професіоналів. Краще всього для цих цілей підійде невелика болгарка, електропаяльник або розігріта нихромовая дріт. Використовуючи ці інструменти, легко уникнути непотрібних поломок плити і утворення крихт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :