Як утеплити фундамент пінопластом?

як утеплити фундамент пінопластом?

Вам знадобиться
 • Листи пінопласту
 • Склеювальний склад
 • Монтажна піна
 • Фасадна шпаклівка
Інструкція
 • . 1

  Відрізняючись хорошою звуко-і теплоізоляцією, паро-і вологостійкістю, пінопласт дуже часто використовується як утеплювач підвалів, і фундаментів із зовнішнього боку будівлі. Працювати з пінопластом дуже зручно і легко, всі роботи з утеплення може виконати навіть початківець будівельник, а обшивати плитами можна як вже побудований, так і що знаходиться на етапі будівництва будинок.

 • . 2

  Утеплення фундаменту — важливий етап робіт, оскільки комфортна та затишна обстановка в будинку, безпосередньо залежить від того, наскільки якісно була виконана теплоізоляція. Проблема, як утеплити фундамент пінопластом, вирішується дуже просто. По-перше, необхідно придбати таку кількість матеріалу, щоб можна було закрити весь фундамент по периметру, і виключити можливі втрати теплової енергії. По-друге, за допомогою спеціального клею або бітумної мастики пінопластові плити приклеюються до фундаменту з боку вулиці. Якщо ж потрібно утеплити вже збудований будинок, то тоді весь фундамент необхідно закрити плитами з внутрішньої сторони. По-третє, для того, щоб зробити покриття цілісним, монтажною піною обробляють всі стики між наклеєним матеріалом.

 • . 3

  Думаєте, як утеплити гараж пінопластом? Фундамент гаража потребує утеплення, до того ж закритий пінопластом, він не піддається різним зовнішнім несприятливим умовам. Матеріал не гниє, не пліснявіє, витримує сильні механічні навантаження, тому є універсальним утеплювачем. Особливо важливо, зробити теплоізоляцію фундаменту гаража, якщо в ньому є льох, у якому зберігаються запаси продуктів. Сумніваючись, як утеплити мансарду пінопластом, можна скористатися принципом утеплення фундаменту — технологія наклеювання матеріалу дотримується, незалежно від виду приміщення.

 • . 4

  Тих, хто вирішив зайнятися утепленням фундаменту самостійно, часто цікавить питання, як шпаклювати пінопласт, щоб забезпечити його надійний захист від зовнішнього впливу, адже сонячні промені, вітер або сильні дощі можуть зруйнувати покриття вже через пару років. Щоб зробити пінопласт більш міцним, його шпаклюють через арматурну сітку двома шарами спеціальної шпаклівки для фасадів, стійкою до атмосферних впливів, після чого грунтують і фарбують. Напевно, при обшивці фасаду, виникне проблема, як склеїти пінопласт. Фахівці рекомендують використовувати особливий посилений клей для зовнішніх робіт, який відрізняється поліпшеними характеристиками міцності, порівняно із звичайним клеєм. Його наносять хаотично по всій плиті пінопласту, після чого, щільно притискають матеріал до стіни. Для того, щоб конструкція фасадного утеплювача трималася краще, можна додатково закріпити її за допомогою спеціальних дюбелів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :