Як утеплити мансарду пінопластом?

як утеплити мансарду пінопластом?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Парозахисної будівельний матеріал
 • Вітрозахисний будівельний матеріал
Інструкція
 • . 1

  Поради з утеплення мансарди пінопластом. Використовувати пінопласт для утеплення мансарди не тільки зручно, але й дуже ефективно. Про це говорить численний будівельний досвід. До того ж пінопласт допомагає вирішувати найголовнішу завдання — хорошу теплоізоляцію. Перед тим, як утеплити мансарду пінопластом, необхідно звернути увагу на конструкцію мансарди. Вона буде впливати не тільки на необхідну кількість будматеріалів, а й на можливі втрати тепла.

 • . 2

  Утеплення мансарди проводиться дуже ретельно, тому важливо знати, як шпаклювати пінопласт, щоб домогтися очікуваного результату. Пінопласт є найбільш популярним матеріалом для утеплення, тому, використовуючи нечисленні поради, робота з ним буде легкою. Тому якщо дізнатися, як склеїти пінопласт правильно для певної конструкції, то вирішиться безліч заздалегідь поставлених завдань.

 • . 3

  Пінопласт — один з найбільш дешевих будівельних матеріалів, але свої функції по теплоізоляції він виконує ні чим не гірше. Тому його використовують і в інших будівельно-монтажних роботах, наприклад, і як утеплити фундамент пінопластом. Існують норми використання необхідної кількості пінопласту для різних регіонів. Клімат визначає загальну кількість необхідного матеріалу для утеплення.

 • . 4

  Використовуючи для утеплення пінопласт, не варто забувати і про вологи, яка, безсумнівно, буде з’являтися при зміні погодних умов або ж температури в приміщенні. Для усунення цієї проблеми використовуються спеціальні пароізоляційні матеріали, які розташовуються з внутрішньої сторони пінопласту.

 • . 5

  Зазвичай пінопласт використовується як легкий утеплювач, який не буде впливати на несучу конструкцію всієї будівлі. Але, наприклад, в питанні, як утеплити гараж пінопластом, він нічим не поступається іншим теплоізоляційним матеріалам.

 • . 6

  Рекомендується не забувати і про вітрозахисний шар, який необхідно додавати до утеплювача. Цей матеріал повинен бути не тільки вітрозахисний, а й паронепроникний. До того ж він захищатиме утеплювач і від опадів, які можуть накопичуватися через невеликі щілини. Також не варто забувати і про торцевих стінах, це збільшить теплоізоляцію в приміщенні і зробить приміщення більш затишним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :