Як утеплити підлоги в дачному будинку?

як утеплити підлоги в дачному домі?

Вам знадобиться
 • Пергамін
 • Керамзит
 • Мінеральна вата
 • Цемент, пісок та інші будівельні матеріали
Інструкція
 • . 1

  Вважається, що через пів йде не більше 5% тепла всього приміщення. Але ті, хто живе в дачному будинку, відзначать, що коли на вулиці холодна погода, навіть у добре натопленій кімнаті босоніж по підлозі не побігаєш. У першу чергу це, звичайно ж, залежить від матеріалу, з якого настелен підлогу. Тут довго думати, як дізнатися долю по долоні, не буде потрібно. Найхолоднішим буде природно підлога з металевих листів і кахельних плиток. Більш теплим буде підлога з дерев’яних дощок або настелений пінопластом або килимом.

 • . 2

  Що стосується конструкції підлоги в дачному будиночку, то вона глобально відрізняється від підлоги інших будівель і будов. Але й вона особливо не залежить від того, яка лінія долі на долоні господаря будинку. Широкий асортимент будівельних матеріалів дозволяє побудувати відмінний тепла підлога виходячи не тільки з своїх фінансових можливостей, а й зі своїх переваг. Зазвичай дачні будинки дерев’яні або цегляні. Відповідно, в них роблять підлоги або дерев’яні або бетонні. Тому й утеплення підлоги буде двох видів: для кожного типу будинку.

 • . 3

  У кам’яному будинку утеплення підлоги роблять двома етапами: керамзитного засипанням і стяжкою. Тут кожен етап дуже важливий, і дивитися яка лінія життя на долоні не треба. Спочатку на приготований чорнову підлогу укладається шар руберойду. Він захистить підлогу від вологості, яку він може набрати від підземних грунтових вод. Сучасний ринок будматеріалів пропонує відмінну альтернативу рубероїду — пергамін, який навіть вигідніше використовувати. Тепер формується теплоізоляційний шар з керамзиту. Товщина насипаного шару повинна бути не менше 10 см, але чим більше, тим краще для теплоізоляції всього статі.

 • . 4

  Після цього керамзит затьмарюється плівкою, шви якої добре проклеюються, а кінці загинаються вгору. Зверху все заливається розчином цементу і води. Тепер не варто використовувати ворожіння на долоні, щоб зрозуміти, що потрібно переходити до наступного етапу. Стяжка формується за допомогою піщано-цементної суміші, під яку бажано укласти металеву сітку. Оптимальний розмір стяжки — 5 см, а після того як вона добре висохне, зверху настилається будь-який зручний матеріал: ламінат, лінолеум, паркет і т. д.

 • . 5

  Що стосується дерев’яного будинку, то тут після укладання чорнової підлоги кладеться шар пергаміну, на який укладається дерев’яні лати. А вже між її шарами додається утеплювач. Зазвичай утеплювачем служить мінеральна вата, так як її параметри ідеально підходять для функції теплоізоляції. А ось пінопласт для цієї функції вкрай не рекомендується використовувати. Це потрібно запам’ятати навіть фахівцям такої науки, як хіромантія. Тепер укладається останній шар пергаміну і закривається листами фанери. І вже після цього встеляється чисту підлогу з найбільш зручного матеріалу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :