Як утеплити підлогу на дачі?

як утеплити підлогу на дачі?

Вам знадобиться
 • Утеплювач
 • Сталева сітка
 • Пінополіуретан
 • Мінераловатні матеріали
Інструкція
 • . 1

  У заміському будинку повинні відчуватися затишок і тепло. Багато в чому ці показники залежать від того, наскільки господар турбувався станом … підлог. Так-так, саме їх. Пол потрібно утеплювати обов’язково, особливо якщо життя в заміському будинку йде цілий рік. Інакше від потоків холодного повітря та охолодженої поверхні підлоги будуть мерзнути стопи.

 • . 2

  Перед тим, як приступити до процедури утеплення підлоги, потрібно переглянути конструкцію самого підлогового покриття і підлоги. Від якості підлоги і матеріалів залежатиме вибір матеріалів для утеплення. Як утеплити підлогу на дачі? Наприклад, якщо зроблена стяжка підлог з бетону, то найкраще буде використовувати плити з жорсткого теплоізоляційного матеріалу. Наприклад, в якості такого покриття підійде пінополістирол.

 • . 3

  Він володіє відомими шумоізолюючими і теплозберігаючі якостями. Потрібно провести утеплення грунтів статі у вашому домі. Для цього потрібно насипати неглибокий шар щебеню, утрамбувати його і подивитися на результат. Після щебеню можна всипати і утрамбувати також і шар піску. Як зробити підлогу на дачі? Треба прокласти утеплювач і деякий шар гідроізоляцонного матеріалу.

 • . 4

  Шар гідроізоляції, якщо приватний будинок знаходиться на поверхні, яка не містить грунтові води, буде цілком достатнім з двох шарів поліетиленової плівки для підлоги. Потрібно покласти сітку із сталі і закріпити за допомогою стяжки з цементу або піску. Потім здійснюється укладання статевого покриття. Потрібно використовувати такий чудовий утеплює матеріал для підлоги, як пінополіуретан.

 • . 5

  Його напилення допомагає при утеплювальні процесі успішно закласти всі з’явилися щілини і Прогаль, який інколи так часто з’являються на дерев’яних поверхнях паркету. Для цього ще непогано застосовувати утеплюючі спеціальні мінераловатні матеріали. Як укласти підлогу на дачі? Потрібно вивчити всі характеристики тих матеріалів, які ви бажаєте включити в процес утеплення підлоги.

 • . 6

  В такому випадку, важливим основоположним якістю повинна стати чутлива спроможність під час стиснення матеріалу, яке відбувається під статевим покриттям з кожним нажиманием на нього. Ці матеріали повинні також мати ще й довгим збереженням теплоізоляційних параметрів навіть за умови негативного впливу вологи. Крім цього, матеріал не повинен бути складним і залишати масу відходів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :