Як утеплити підлогу пінопластом?

як утеплити підлогу пінопластом?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Утеплення
Інструкція
 • . 1

  Якісно і недорого утеплити підлогу — це бажання багатьох. І в цьому може допомогти пінопласт, який давно отримав широке застосування в зв’язку з тим, що він не дорогий і відмінно підходить для утеплення підлог. Зазвичай для цього використовують екструдований пінополістирол, який має відмінні показники в теплоізолціі. Ось тут і виникає питання, як утеплити підлогу пінопластом.

 • . 2

  Для підлоги необхідний пінопласт марки ПСБ-С 35 (особливої міцності). Укладання на цегельний підлогу і дерев’яний, не відрізнятиметься. На відміну від стін, на підлозі пінопласт, слід покривати цементною стяжкою (близько 5 мм) або деревоплити. Така підлога не дає протягу від підлоги, гуляти по квартирі або будинку. При бажанні можна покрити таку підлогу і іншим матеріалом (ламінат, плитка та ін) Необхідно знати і відповідь на таке питання як обшивати пінопластом підлоги зсередини.

 • . 3

  Робота ця не складне і не вимагає особливої підготовки. Все що необхідно — це щоб всі матеріали були під рукою. Підлоги, по можливості вирівнюють і очищають від пилу, а також видаляють старе підлогове покриття. Також можна обшити і стіни в будинку. І не менш важливо відзначити, як штукатурити пінопласт.

 • . 4

  Ця робота складніше і спочатку добре б пінопласт прошпаклевать тонким шаром клею. Коли клей висохне, можна починати шпаклювати, застосовуючи армуючої сітки. Товщина шпаклівки буде 1 мм (щоб покрити сітку). Штукатурку, зазвичай, наносять у три шари. Наступного дня потрібно ще раз прошпаклевать кілька разів, щоб полотно стало гладким і міцним. Видно що, не можна не позначити таке питання як правильно утеплити будинок пінопластом.

 • . 5

  І етобудет залежати не тільки від уміння майстра, а від того чи всі матеріали є в необхідній кількості. Тому добре заздалегідь розрахувати витрати і клею і шпаклівки, і всього необхідного матеріалу (витрата пишуть на мішку) і порахувати його, так як це не складно. Користь від такого утеплення багато перевірили на своєму теплому приміщенні! Як виготовити пінопласт відомо вже пів століття.

 • . 6

  Це не складний, але без спеціального обладнання та необхідних знань, процес трудомісткий. Тому набагато легше довіритися фахівцям і купити цей «теплий» матеріал, а також по можливості утеплити їм житлове приміщення. І багато хто користується можливістю зробити своє житло тепліше за допомогою цього недорогого матеріалу. Пінопласт дуже добре допомагає економити опалення взимку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :