Як утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі? Утеплення підлоги 1 поверху

як утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі? утеплення підлоги 1 поверху

Вам знадобиться
 • Фольгований утеплювач
 • Пенополистерол
 • Мінеральна вата
 • Кріпильний матеріал
Інструкція
 • . 1

  Щоб зрозуміти, як утеплити підлогу в квартирі, потрібно знати, що утеплювачі можуть мати синтетичну і природну основу. Це вказує на те, що матеріал, створений штучним шляхом, одночасно виконує роль гідроізоляції, тому як він не може пропускати через себе повітря. Утеплювачі, виготовлені з природного волокна, не перешкоджають виходу парів і по суті своїй є пароізоляцією. Далі, слід розібратися, чим краще утеплювати підлоги в квартирі і як слід виконувати роботу. Використовуючи пенополистерол, необхідно знати його характеристики. ХРС має 35 щільність і може випускатися з замками і без них. Даний матеріал не пропускає через себе вологу, а при настилі на підлогу створює гідробар’єр, тим самим сприяючи перекриттю доступу повітря в підвальне приміщення. Тому, виконуючи утеплення підлоги пінополістиролом, потрібно перевірити віддушини в підвалі. Мінеральна вата має мікроскопічні пори, завдяки яким виконується повітрообмін.

 • . 2

  Для утеплення підлоги в квартирі пенополистеролом потрібно звернути увагу на замки, завдяки яким поверхня буде більш рівною. ХПPC має розмір 600 мм х 1200 мм і досить легко ріжеться ножем. Кріплення до дерев’яної підлоги здійснюється саморізами по дереву і невеликими шайбами. Настеливши пенополистерол, слід розкачати 2 мм підкладку, після чого можна приступити до фінішної обробки. Її можна виконати з ламінату, статевої або паркетної дошки, а також за допомогою ХДФ. Вибір підлогового покриття робить господар житла. Розглядаючи ХРС, слід враховувати його товщину, тому як стелі в квартирах дуже низькі. Наприклад, якщо панельний будинок має квартири висотою 240 см, то 10 см утеплювач категорично заборонено стелити. Його можна встановлювати тільки під статевої дошкою, але для цього належить зробити демонтаж підлоги. Якщо висота стелі 250 см, то в даному випадку можна застосувати для утеплення підлог пенополистерол 20 мм або 30 мм товщини.

 • . 3

  Далі, необхідно звернути увагу на спінений 5 мм утеплювач з алюмінієвим покриттям. Він є досить тонким, але дуже теплим матеріалом і за своїми характеристиками замінює 30 мм пенополістерол. Фасується він в рулони висотою 1 м — 1, 2 м, довжиною може досягати до 50 м. Цей матеріал необхідно розкачати на поверхню і застелити ламінатом . Тепер слід перейти до мінеральної вати і розглянути хід дій, які будуть потрібні при використанні даного матеріалу. Для виконання цієї роботи доведеться докласти багато зусиль, тому як потрібно зробити демонтаж підлоги. Спочатку знімається верхній шар підлогового покриття, після чого забирається пергамін і розбирається чорнове підставу. Залишаться лише лаги, між якими слід укласти мінеральну вату в кілька шарів, після чого зібрати демонтований підлогу. Слід враховувати, що при розбиранні старого покриття з’являться негідні будівельні матеріали, які необхідно замінити на нові. Для утеплення підлоги буде потрібно укласти утеплювач висотою 15 см, тому як мінеральна вата 11 щільності не створить комфорту в квартирі, якщо настелити її більш тонким шаром.

 • . 4

  Цей матеріал може мати листової вид 0, 6 м х 1, 2 м з поперечними волокнами або рулонний, розміром 1, 2 м х 10 м з пайовими волокнами. Розглянувши це варіант утеплення підлоги, потрібно звернути увагу на гіпсокартон ПЛ або ГВЛ. Останнім часом все більше майстрів намагаються використовувати даний будматеріал для вирівнювання та утеплення підлоги. Спочатку ГКЛ — ПЛ і ГВЛ, були розроблені для обробки стін і стель у вологих приміщеннях, але по закінченню часу показали свою якість і тепер цей матеріал є універсальним. Його можна застосовувати практично скрізь, і для того, щоб зробити підлогу ідеально рівним і досить теплим, можна скористатися гіпсокартоном, 3 мм ізокомом і фінішною обробкою, яка просто необхідна. Першою дією потрібно зняти всі нерівності за чорнового підлогового покриття, після чого укласти листи гіпсокартону та притягнути їх 25 саморізами по дереву, потім розстелити 3 мм ізокости та настелити ламінат або паркетну дошку. Можна застосувати й інший оздоблювальний матеріал, який викликає більше довіри. Таким способом зроблені підлоги мають ідеально рівну і теплу поверхню.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :