Як утеплити стелю пінопластом?

як утеплити стелю пінопластом?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Армуюча мережу
 • Пера або клей
 • Монтажні грибки
Інструкція
 • . 1

  Приступаючи до опису пропонованої технології, для початку слід зазначити, що всі роботи з підвищення теплоізоляційних характеристик слід проводити в повній відповідності з техпроцесом, враховуючи всі вимоги з безпеки. Таким чином, перед тим як утеплити стелю пінопластом слід виконати наступні дії: знеструмити місце проведення робіт, підготувати підмостки, з яких будуть проводитися роботи (може використовуватися звичайний стіл), заготовити необхідне обладнання та матеріали.

 • . 2

  На наступному етапі у виконавця робіт може виникнути резонне питання: як наклеїти пінопласт? Адже хоча даний утеплювач і відрізняється невеликою масою, дуже важливо забезпечити таку його фіксацію, щоб у процесі експлуатації об’єкта даний матеріал не викликав механічних деформацій.

 • . 3

  В принципі дана технологія ідентична тому, як утеплити стіни пінопластом зсередини, єдине, на що слід звернути увагу це необхідність кріплення листів як клейовим, так і механічним способом, забезпечуючи тим самим наявність жорсткої основи. Тобто перед тим як закріпити пінопласт із застосуванням грибків, попередньо його внутрішні поверхні покриваються клейовим розчином, і матеріал щільно притискається до стельової поверхні.

 • . 4

  Потім за допомогою перфоратора безпосередньо крізь утеплювач в підставі стелі просверливаются поглиблення діаметром 8 мм. А вже в них утапливаются ніжки кріпильних грибків, і елементи фіксуються на стелі за рахунок розклинення ніжки шляхом утоплення клину. Причому кількість і розташування грибків повинно бути підібрано таким чином, щоб кожен лист пінопласту підтискають як мінімум у п’яти точках (центр і кути), забезпечуючи тим самим бездоганну фіксацію теплоизолятора до стелі.

 • . 5

  Фінальною частиною підвищення теплоізоляційних властивостей вважається виконання оздоблювальних робіт, внаслідок чого можуть знадобитися знання як обштукатурити пінопласт. Тому доцільніше розбити зазначену операцію на ланцюг послідовних етапів. Механічне вирівнювання обклеєній поверхні (з застосуванням терки зі змінними насадками). Оснащення поверхні армуючої сіткою (кріпиться до стельової поверхні дюбелями). Нанесення шару штукатурки і подальше вирівнювання складу за допомогою шпателя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :