Як утеплити стелю тирсою?

як утеплити стелю тирсою?

Вам знадобиться
 • Тирса
 • Цемент
 • Вода
 • Совкова лопата
Інструкція
 • . 1

  Своєчасне утеплення будинку — рішення розумних і розважливих людей. Помічено, що будь-яка система і технологія утеплення виправдовує себе з фінансової точки зору вже через два-три роки за рахунок значної економії на опаленні. Мешканці утепленого будинку економлять на енергоресурсах в холодну пору року, на вентиляції та кондиціонуванні влітку, збільшують тепло-та звукоізоляцію. Вважається, що найхолодніша частина будинку — стіни. Тому, перш за все, приділити увагу слід ім. Але, для якісної теплоізоляції всього будинку, важливо утеплити і стелю.

 • . 2

  Тирса — не самий якісний і гідний утеплювач, але, тим не менш, найдешевший і легкодоступний. Так як утеплити потолокопілкамі бажано найкращим чином, слід використовувати старі, залежалися тирса, що зберігалися більше року. Насамперед, необхідно підготувати до утеплення стелю. Для цього на підлогу горища потрібно встелити пергамін. Так як тирса — матеріал легко займистий, слід подбати про пожежну безпеку. Для цього можна використовувати вогні-біозахисту.

 • . 3

  Тепер необхідно підготувати утеплювач. Так як використовувати тирсу в чистому вигляді непрактично і небезпечно з точки зору пожежної безпеки, потрібно змішати їх з розчином цементу і води. Тирса самі по собі матеріал з досить низькою теплопровідністю. Щоб досягти якісного утеплення стелі, необхідно укласти шар тирси, змішаних з цементом і водою, не менше 20 см. Для приготування розчину необхідно скласти пропорцію: одну частину цементу кдесяті частин води. Спочатку слід змішати тирсу з цементом, а потім поступово додавати воду, до отримання маси середньої густоти.

 • . 4

  Після того, як розчин готовий до застосування, слід звернути увагу на те, як утеплювати тирсою правильно. Для цього отриману суміш тирси, цементу і води потрібно рівномірно укласти за допомогою совкової лопати. Для того, щоб утеплювач міцно притиснувся до підлоги горища, тим самим передаючи теплоізоляційні властивості стелі будинку, можна потоптати суміш ногами, утрамбовуючи її.

 • . 5

  От і весь процес утеплення стелі тирсою. Він має свої переваги і недоліки. Так як можна використовувати тирсу тільки старі і сухі, слід заздалегідь подбати про їх придбання. Якщо припустити, що тирса дісталися безкоштовно, утеплення виходить дуже вигідним. Витрати пов’язані тільки з покупкою цементу, який обійдеться в рази дешевше будь-якого фірмового утеплювача. Тому, головне достоїнство використання тирси як утеплювача — мінімальні витрати. Мінус лише в тому, що тирса не мають таких відмінних теплоізоляційних властивостей, як сертифіковані утеплювачі, але, тим не менш, товстий шар тирси і розчину цементу має достатній рівень заощадження енергоресурсів длякомфортного проживання.

 • . 6

  Так як утеплити будинок тирсою виявляється дуже вигідно і досить просто, багато, після утеплення стелі, використовують тирсу і для стін. Для цього в спеціальні форми укладають суміш тирси, цементу і води. Для утеплення стін цементу потрібно трохи більше. Далі ці форми, утрамбовані тирсою, укладають у стіни. Таким чином, можна зробити висновок, що опилки — матеріал легкодоступний, дешевий, який поступається іншим утеплителям в теплоізоляційних властивостях, але все-таки придатний для утеплення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :