Як утеплити стіни пінопластом?

як утеплити стіни пінопластом?

Вам знадобиться
 • Введення
 • Утеплення
 • Кріплення
 • Виготовлення
 • Поклейка
Інструкція
 • . 1

  Сучасне житло набагато простіше і дешевше утеплити, ніж щомісяця викладати великі суми в опалювальний сезон. Оптимальним за ціною і якістю матеріалом для вирішення проблем теплоізоляції є пінопласт, який можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт. Також, на сьогоднішній день, він є універсальним і найбільш зручним у використанні. Існує безліч видів пінопласту, які різняться за ціною, розмірами і щільності.

 • . 2

  Існує багато рекомендацій з приводу того, як утеплити стіни пінопластом, але не всі з них вірні. Щоб отримати хороший результат, варто враховувати деякі особливості роботи з матеріалом. Існує пінопласт різної щільності, який має відповідні маркування. Наприклад, пінопласт невисокої щільності використовують для внутрішніх робіт, що включають подальшу обробку поверхонь гіпсокартоном, а також для забутовки каверн в каркасах або каркасних перегородках. Пінопласт підвищеної щільності використовується для зовнішніх утеплювальних монтажних робіт, що вимагають обробки штукатуркою або іншими навісними системами.

 • . 3

  Не потрібно бути професійним будівельником, щоб знати, як кріпити пінопласт. Спершу потрібну поверхню слід очистити від забруднень, інакше, з плином часу, пінопласт може просто відклеїтися. Подібний матеріал простий у використанні і може бути задіяний для роботи з будь-якими поверхнями. Основними вимогами є міцність і відносна гладкість.

 • . 4

  Ознайомившись з деякими нескладними рекомендаціями, викладеними нижче, можна дізнатися, як зробити пінопласт своїми руками. Вихідним матеріалом для виготовлення пінопласту є пінополістирол, який належить довести до спінювання. Отриману масу слід обдати гарячою парою і повторити спінювання. При дії високих температур маса знайде більшу щільність. Наступним кроком є сушка і видалення зайвої вологи з поверхні, при цьому відбувається процес заповнення порожніх гранул повітрям. Необхідно точно дотримуватися температурного режиму на всіх етапах виготовлення пінопласту.

 • . 5

  У процесі ремонту не складно навчитися тому, як клеїти пінопласт. Рекомендується приступати до процесу поклейки в напрямку знизу вгору. Стартовий профіль клеїться в самому низу стіни і слідом один за іншим клеяться інші листи. Клей слід наносити не менше ніж на 40% поверхні листа. Обов’язковою умовою є наявність невеликого зазору між фрагментами. Пізнавши всі складнощі того, як приклеїти пінопласт, стики слід заповнити герметиком або монтажною піною.

 • . 6

  В якості додаткових кріплень можна використовувати дюбелі. Для оздоблення фасадів та інших видів зовнішніх робіт рекомендується використовувати морозостійкий клей, наприклад, «рідкі цвяхи».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :