Як утеплювати тирсою перекриття: плюси і мінуси

як утеплювати тирсою перекриття: плюси і мінуси

Вам знадобиться
 • Пароізоляція
 • Гідроізоляція
 • Пісок
 • Цемент
Інструкція
 • . 1

  Будь-який будинок потребує утеплення, але як його виконати самостійно при будівництві будівлі. в якому належить провести тривалий час. Розглядаючи питання, як утеплювати тирсою будинок, слід скористатися даною статтею, в якій буде розписані всі необхідні дії. Самі тирса є прекрасним утеплювачем, які чудово тримають тепло всередині будови. Але варто пам’ятати, що даний матеріал є пальним. До того ж в тирсі може завестися грибок, при неправильному використанні. тому потрібно виконати обробку, використовуючи для цього вогнебіозахисту.

 • . 2

  Розглядаючи, як можна використовувати тирсу, приходиш до висновку, що їх можна застосовувати з використанням розчину і наносити як штукатурний склад. Якщо потрібно виконати оздоблювальні роботи, то такий матеріал як тирса, прекрасно підходить для виконання цієї роботи. Потрібно тільки змушують розчин з піску і гіпсу і додати тирсу. Далі виконуються оздоблювальні роботи використовуючи цю суміш, яка не лише дасть рівне покриття, але і зробить стіни ідеально теплими. Ці дані вказують на те, як утеплити будинок тирсою. Починаючи виконувати утеплення стельового перекриття, потрібно розстелити підкладку, якої може служити пергамін або пароізоляція.

 • . 3

  Далі потрібно розсипати тирсу заповнюючи весь простір. Шар тирси повинен мати 10 см заввишки, після чого необхідно накрити їх пароізоляцією і склеїти стики стрічкою. Таким способом виконується утеплення горищного перекриття. Особливих зусиль не потрібно і виконується досить просто. Це була інструкція до того, як утеплити стелю тирсою. Можна провести утеплення і іншим способом. Для цього буде потрібно цемент з піском, які потрібно змішати з тирсою і покласти стяжку з цієї суміші на горищне перекриття. Обидва способи є правильними і вибираються самостійно забудовниками.

 • . 4

  Процес утеплення підлоги виконується також і не вимагає особливих навичок, тільки нижнім верствам є не пароізоляція, а застосовується гідроізоляція. Всі ці варіанти утеплення, вказують на те, як використовувати тирсу при будівництві будинків. Але слід повернутися до перекриття, яке найчастіше промерзає в зимовий період часу. Якщо регіон проживання найчастіше піддається сильним морозам. то слід врахувати цей факт при утепленні стелі. Після прокладки пароізоляції слід виробляти насипання, ідеально сухих тирси більш ніж 20 см заввишки. попередньо обробивши їх вогнебіозахисту. Після чого простелити пароізоляцію і ідеально закріпити її між собою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :