Як утворилися океани: інформація для допитливих

як утворилися океани: інформація для допитливих

Вам знадобиться
 • Прісна вода
 • Уламок Затопленому судна
 • Риба
Інструкція
 • . 1

  Наша планета — це найбільша лабораторія в якій зібрані незліченні багатства корисних копалин, живої природи, багатогранних ресурсів необхідних для повноцінного життя людей. Наша планета як відомо являє собою кулю, який має численні поглиблення і піднесення. До височин відповідно ставляться гори, вулкани, пагорби, а до заглиблень моря і океани. Але перед тим як утворилися океани і до сьогоднішнього дня пройшла ціла вічність. За даними вчених океани почали утворюватися з атмосферних опадів, що скупчуються в поглибленнях земної кулі. Освіта морів і океанів почалося від 5-ти до 1-го мільярда років тому. І зараз ці величезні тонни води покривають левову частку суші всієї нашої планети. Водні простори, великі кораблі, морські подорожі як магніт притягують величезну кількість людей.

 • . 2

  І ось такі важливі поради як вижити в океані після аварії корабля підійдуть для цих відважних сміливців. Буде здорово, якщо знайти якийсь уламок і видертися на нього. Якщо такого не знайти те, щоб попросту не розтрачувати сили, потрібно лягти на спину і плисти в такому положенні. Необхідно також знайти прісну воду, добре якщо в уламках ще Затопленому корабля буде таке багатство. Якщо ж ні, то в хребті і очах риб багато рідини, яка підійде замість прісної води. Кажуть, що є один вчений, який знає як переплисти океан без їжі і без води, харчуючись тільки сирою рибою і вживаючи солону воду. І зробити це він зміг за 65 днів абсолютно один. Ще один спосіб добування води в океані — це під час дощу.

 • . 3

  Але в самих екстремальних умовах при відсутності прісної води за розповідями людей, потерпілих корабельну аварію, щоб вижити вони пили власну сечу. Кожен досвідчений мореплавець повинен знати як розташований океан щодо екватора. Ця інформація навіть відома учневі 7-го класу. Вона необхідна морякам для того, щоб визначати координати і направлення у якому рухається судно. А також відстежувати зміни кліматичних умов в океані, щоб вчасно підготуватися до насувається шторму і максимально запобігти втрати, які можуть виникнути. Люди, що працюють на морських суднах напевно хоча б раз за свою кар’єру потрапляли в шторм. Насправді дуже страшно побачити те як виглядає океан під час шторму. Висота хвиль в океані при сильному вітрі досягає іноді 25 метрів. Але завдяки своєчасному оповіщення про майбутній штормі від метеорологічної служби судна благополучно припливають до місця призначення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :