Як утворюється піна: процес виробництва

як утворюється піна: процес виробництва

Вам знадобиться
 • Піна
 • Процес
Інструкція
 • . 1

  Для початку, слід чітко розуміти, як утворюється піна. Необхідно відзначити те, що до складу піни входить два компоненти, які отримують з нафти — ізоціанату і поліоли. У момент, коли піна виходить з балона, вона починає збільшуватися в об’ємі і стає об’ємніший, ніж початковий її вигляд. Під впливом зовнішніх факторів складу застигає і утворює новий матеріал, який носить назву пінополіуретан. У деяких місцях, після нанесення монтажної піни, існує необхідність шпаклювання піни.

 • . 2

  Тому наступним питанням, на яке буде дана відповідь — як зашпаклювати піну. Для того щоб зашпаклювати монтажну піну не треба купувати жодних спеціальних засобів, які можуть вимагати велику кількість Ваших фінансових вкладень. Цілком достатньо буде закласти необхідні ділянки будь-яким розчином, який використовується для зашпаклевиваніе стін. Перш ніж братися запінювати дверні або віконні отвори, необхідно придбати спеціальний пістолет, призначений для монтажної піни.

 • . 3

  Тому необхідно розібратися, як працювати пістолетом для піни. Вся принадність використання пістолета для монтажної піни полягає в тому, що за допомогою пістолета монтажна піна витрачається набагато економніше, ніж без нього. Так само плюсом його використання вважається більш точне нанесення в необхідні місця, що призводить знову ж до менших втрат матеріалу.

 • . 4

  Тепер необхідно вловити суть як наносити монтажну пінну. Потрібно знати, що найсприятливішими умовами для використання монтажної піни вважаються висока вологість і підвищена температура. Тому, перед використання піни, балон спеціально поміщають в гарячу воду на деякий час. Перед тим як наносити піну на поверхні, слід ретельно очистити їх від сміття, який може перешкодити міцному закріпленню піни. Під час нанесення піни, стінки і саму ж піну, яка виходить з балона необхідно злегка намочувати. Це ще один нюанс, який допоможе монтажній піні добре закріпитися на поверхнях.

 • . 5

  Як правильно користуватися монтажною піною, щоб були мінімальні втрати? Для цього, як було зазначено вище, необхідно використовувати пістолет, який допоможе більш точно наносити піну в ті місця, де це необхідно. Так само варто пам’ятати, що при нанесенні монтажної піни, балон повинен перебувати у вертикальному положенні, тобто дном вгору. Це запобігатиме потраплянню повітря в масу піни при виході з балона. А знання процесу виробництва піни допоможе правильно її вибрати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :