Як увійти на заблокований сайт: обхідні шляхи

як увійти на заблокований сайт : обхідні шляхи

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Доступ в Інтернет
 • Спеціальні сайти
 • RSS рідери
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день свободи в інтернеті стало мало. Якщо раніше ніхто не приплітати інтернет до політики, і це був вільний простір для висловлення своїх думок, то сьогодні багато сайтів, які занадто вільні на погляд деяких політиків, намагаються закривати або попросту блокувати на них доступ. Ситуація ця неприємна, але знайшлися умільці, які можуть поділитися деякими обхідними шляхами і відкрити доступ на заблоковані сайти для особливо охочих. Для тих, хто хоче дізнатися, як увійти на заблокований сайт, існує кілька способів. Всі вони не дуже складні, тому вибір залежить лише від зручності для того чи іншого користувача.

 • . 2

  Іноді, блокувати можуть соціальні мережі для того, щоб заощадити час. Це можуть бути батьки або друзі, які турбуються про те, що деякі занадто багато часу проводять в мережі. Тоді на комп’ютер встановлюється спеціальна програма, яка дозволяє прибрати з доступу певний ряд обраних сторінок. На розсуд того, хто встановлював програму на комп’ютер. Все відбувається без відома господаря комп’ютера. Одного разу, відкриваючи браузер, господар розуміє, що не може більше відвідати улюблену сторінку в інтернеті, тому починає шукати обхідні шляхи. Ось деякі з них. Перший і найбільш легкий — це знайти в інтернеті список спеціальних сайтів, які допомагають зайти на заблокований сайт. Їх досить багато.

 • . 3

  Достатньо лише ввести кодове слово в пошуковик і там виб’ється перелік допоміжних сайтів. Відкривши будь-якої з цих сайтів, можна побачити спеціальну смужку, куди вводять адресу заблокованого сайту. Через кілька хвилин вже буде відкритий доступ на потрібний сайт. Ще одним способом вважається кешування пошукових програм. Найбільш популярні пошукові програми мають інформацію, як зайти на блокований сайт. Тобто вони зберігають будь-яку інформацію, яку коли-небудь використовували. Вони копіюють або кешують зміст цих сторінок, що дає можливість відвідати їх ще раз. Скориставшись Гуглом, наприклад, і ввівши у пошуковик запит на віддалену або заблоковану сторінку пошукова система вибиває нам три посилання. Необхідно звернути увагу на третю.

 • . 4

  Під самою посиланням іншим шрифтом буде написаний текст — збережений в кеші. Натиснувши на це посилання можна перейти на потрібний сайт. Також існує ще одна програма або сайт, який називається Wayback Machine. Це своєрідний сервіс-архів, який допомагає побачити яким був той чи інший сайт ще десять років тому. Якщо на той період, що цікавить Сайт не був заблокований, то за допомогою цієї програми можна легко на нього потрапити. Для того, щоб відвідувати заблоковані або закриті сайти можна також використовувати RSS рідери. Можна користуватися гугл рідером. Він дуже зручний у використанні. Але для того, щоб скористатися цією програмою, необхідно бути зареєстрованим користувачем гугл. Якщо у людини немає гугл аккаунта, то можна скористатися он-лайн рідерами. Знайти їх можна в будь-якій пошуковій системі.

 • . 5

  Читати заблокований сайт можна також за допомогою заміни URL адреси на IP адресу. Але такий спосіб, як і половина перерахованих вище, вважається забороненим. Використовувати його треба так, щоб ніхто про це не здогадався, в іншому випадку подібні дії можуть понести за собою негативні наслідки. Заміна адрес відбувається в режимі командного рядка або за допомогою деяких спеціальних програм. Є ще один ефективний спосіб, як зайти на заблокований сайт. Для цього необхідно зайти в Пуск. Для програми WindowsXP необхідно натиснути кнопку «Виконати». Відкривається спеціальне вікно, в яке необхідно ввести латинськими буквами cmd і потім натиснути Enter. Для програми Windows 7 необхідно в меню Пуск знайти віконце з написом «Знайти програми та файли» і ввести теже латинські букви cmd і Enter.

 • . 6

  У вікні необхідно ввести посилання даного нас сайту, тобто того, який був заблокований. Знову потрібно натиснути Enter. За цією дією програма видасть список результатів. Використовуючи цей запит можна перевірити — чи належить шуканий IP адреса того сайту, який нам необхідний. Якщо ж адреси не збігаються, то необхідно виконати наступні дії. По перше відкрити диск С, потім папку WINDOWS, після system 32, drivers і нарешті etc. У цій папці буде файл Host. Його необхідно відкрити за допомогою звичайної програми Блокнот. У переліку інформації в цьому файлі необхідно видалити всі адреси, які стосуються заблокованого сайту. Після того, як вся інформація про адреси буде видалена, файл закривається і зберігається.

 • . 7

  Бувають ситуації, коли сайт не відкривається через занадто переповненій пам’яті комп’ютера, тобто кеша, в якому зберігаються всі сліди, залишені користувачем в інтернеті. Для цього необхідно періодично очищати всі браузери, якими користується людина. Тоді проблем з блокуванням сайтів не буде. Деякі сайти мають спеціальне меню, де вказується покрокова інструкція, яка допомагає користувачам розблокувати систему. Використовуючи її можна легко відновити улюблений сайт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :