Як увійти в глибокий транс?

як увійти в глибокий транс?

Вам знадобиться
 • Безпечне приміщення
 • Спокійний стан
 • Уміння входити в стан трансу
Інструкція
 • . 1

  Глибокий транс — це стан тіла, за якого воно досягає вищого рівня релаксації і спокою, при цьому ваше тіло важчає і їм стає важко управляти. Спочатку потрібно підготувати організм до глибокого трансу — розслабити м’язи і врегулювати подих. Потім закрийте очі і уявіть, що ви спускаєтеся вниз по сходах в темному приміщенні. На видиху спускайтеся, уявляйте кожну дію, а на вдиху просто стійте і розслабляйтеся.

 • . 2

  Після того, як мозкова хвиля досягне Альфа рівня, організм зануриться в стан глибокого трансу. Як тільки ви ввійдете в стан глибокого трансу, ви відчуєте тяжкість. Перед тим, як увійти в транс, потрібно зупинити вправу. Замість цього можна уявити, що ви сідаєте в ліфт і спускаєтеся вниз. У більшості людей під час трансу відчувається повна тиша з ледве чутним дзижчанням.

 • . 3

  Все навколо здається розмитим, а сторонні шуми можуть викликати удар в область сонячного сплетіння. Щоб увійти в глибокий транс, необхідно концентруватися довше і більше, ніж під час звичайних способів. Контролюйте дихання і свої відчуття, відправною точкою для глибокого трансу вважається знаходження в стані легкого трансу. Але ні в якому разі не можна занурюватися в такий стан, поки ви не навчитеся себе контролювати.

 • . 4

  Під час глибокого трансу ви відчуєте холод, іноді навіть тремтіння у всьому тілі, знижується температура тіла. Вам будуть здаватися ваші думки дуже дивними, ви можете навіть відчути гостру фізичний біль. Але якщо ви хочете знати, як увійти в транс, вам доведеться пережити всі ці відчуття. Не лякайтеся, якщо не зможете відчувати власне тіло, часто в стані трансу відчувається тільки політ.

 • . 5

  Іноді може виникнути повний параліч. Всі ці ознаки в комплексі означають, що ви перебуваєте в глибокому трансі. Перед тим, як увійти в транс, пам’ятайте, що ви можете самостійно вийти з цього стану в будь-який момент, але вас ніхто не повинен «висмикувати» з нього. Це може бути для вас небезпечно.

 • . 6

  Для того, щоб увійти в стан глибокого трансу, вам необхідно концентрувати увагу і одночасно розслаблятися протягом декількох годин. При перших сеансах вам може здатися це важким, але потім організм і свідомість звикне, і час буде проходити непомітно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :