Як увійти в свій гаманець Яндекс. Грошей?

як увійти в свій гаманець яндекс. грошей?

Вам знадобиться
 • ПК
 • Вихід в Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Багато користувачів всесвітньої павутини все частіше роблять покупки, переклади, бронюють тури і готелі через світ віртуальних грошей. Яндекс. Гроші — це один з найбільш затребуваних сервісів електронного гаманця. Система Яндекс. Гроші дозволяє надійно і безпечно здійснювати платежі через Інтернет, а так само зберігати заощадження і управляти своїми рахунками в режимі 24 години. Щоб стати учасником платіжної системи Яндекс Гроші досить пройти реєстрацію, заповнивши необхідні поля на спеціальному сайті. Зручний інтерфейс і доступна система дозволяє економити силу-силенну часу, не простоюючи у величезних чергах на оплату комунальних послуг, або буквально протягом однієї хвилини, за допомогою платіжної системи Яндекс. Гроші, можна купити квитки в кіно, на поїзд або зробити бронь на авіапереліт.

 • . 2

  Користувачі, які тільки починають працювати з даним сервісом, найчастіше цікавляться такими питаннями: Яндекс. Гроші і Яндекс. Гаманець — це різні системи чи ні? Що з ними можна робити і як увійти в Яндекс гроші? І що ж можна зробити людям, які не знають, як увійти в Яндекс гаманець? Насправді все дуже просто: Яндекс. Гроші — це щось інше, як баланс Яндекс. Гаманця. Однак тут, існують невеликі відмінності: є таке поняття як Яндекс Гаманець та Інтернет. Гаманець. Якщо завести Яндекс. Гаманець, то скористатися грошима можна з будь-якого комп’ютера, а от Інтернет Гаманець являє собою програму, яка встановлює на певний ПК, і якщо виникне необхідність зайти в гаманець з іншого комп’ютера, потрібно попередня установка копії програми.

 • . 3

  Ці два сервісу не пов’язані між собою, тому варто визначитися, який вид більше подобається, або використовувати обидва. Виводити та поповнювати Інтернет. Гаманець і Яндекс. Гаманець можна однаковими способами, єдина різниця полягає в тому, що Яндекс. Гаманець працює через веб-інтерфейс, а Інтернет. Гаманець за допомогою програми. Обидва гаманця працюють в одній загальній системі електронних грошей Яндекс. Гроші. Номери гаманців абсолютно різні, тому при операції поповнення немає необхідності вказувати тип гаманця. Як зареєструватися в системі Яндекс. Гроші і як зайти в Яндекс гаманець? Щоб завести віртуальний гаманець необхідно зробити наступне. Зайти на сайт http://money. yandex. ru / і пройти реєстрацію, де придумати логін і пароль, заповнити всі поля, помічені зірочкою.

 • . 4

  Після цього вводиться платіжний пароль-це той самий ключ, який підтверджує будь-яку операцію, без нього здійснення покупок, перекладів, та інших операцій буде не можливо. Далі заповнюються платіжні дані, зберігається вся інформація і на цьому реєстрація закінчена. Як увійти в свій Яндекс гаманець і поповнити його — наступний етап роботи з віртуальними грошима. Маючи свій гаманець, необхідно, використовуючи логін і пароль увійти по вище вказаним посиланням в свій кабінет. На головній сторінці гаманця вказується 14 — ти значний номер гаманця та доступний залишок грошей. Якщо раптом не відображається номер гаманця, необхідно натиснути посилання «Історія операцій» і опцію «Активувати гаманець».

 • . 5

  Існує кілька способів поповненні Яндекс Гаманця. За допомогою банківської платіжної карти віртуальні грошики з’являться на рахунку приблизно через одну годину. Якщо поповнювати через сервіс передплачений карти Яндекс. Гроші-гроші будуть доступні миттєво. Більше часу для зарахування коштів знадобиться, якщо поповнювати Яндекс. Гаманець через термінали, каси та відділення банківських установ. Тут все залежить від часу роботи самого Банку, тому час поповнення — від миттєвого до доби. Практично відразу доступний віртуальний гаманець буде, якщо поповнити його через банкомат. Поповнення через банківський переказ — займає найбільше часу — 2 — 3 банківських дні.

 • . 6

  Варіантів поповнення достатньо, так що можна вибирати найзручніший для тієї чи іншої ситуації. При необхідності віртуальні гроші з Яндекс. Гроші можна перевести в реальні, для це необхідно скористатися одним з нижче наведених способів. Переклад на банківський рахунок. Така операція здійснюється без попереднього відкриття рахунку, а комісійна винагорода, яка йде в доход системи Яндекс. Гроші, складе 3%, якщо це безготівковий банківський переказ- 3% + 10 рублів. Невеликий відсоток стягується траснфер-агентом, тобто особою, яка здійснює передачу грошових знаків від клієнта до оператора системи і навпаки. Трансфер — агентом найчастіше виступає пошта або банки. За допомогою банківського переказу виведення грошових коштів можливий тільки в будь-який банк Росії.

 • . 7

  Скориставшись системою Сontact, можна перевести гроші з Яндекс. Гроші в рублі. Комісійна винагорода трансфер — агента в такому випадку складе 1, 5%. Найбільшою популярність виведення грошей користується якраз система переказів Сontact. Така популярність обумовлена тим, що немає необхідності знати банківські реквізити і заповнювати велику кількість інформації при перекладі. Досить вибрати відділення банку, де планується отримання переказу, і правильно внести паспортні дані одержувача. Для отримання потрібно коректно заповнити паспортні дані, суму і номер платежу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :