Як увійти в транс самостійно?

як увійти в транс самостійно?

Вам знадобиться
 • Знання методик самостійного входження в транс
 • Уміння фантазувати і розслаблятися
Інструкція
 • . 1

  Щоб увійти в транс, треба знати методики виконання. Однак, як тільки ви дещо експериментували знайшли підходящу саме вам, про інші краще забути, користуйтеся тільки однієї. Найпоширеніший метод — «Безпечне місце». Цей спосіб має на увазі використання тільки своєї уяви. Спочатку вимкніть телефон та інші прилади, які можуть потурбувати, в приміщенні повинна бути повна тиша.

 • . 2

  Прийміть зручне положення і уявіть безпечне і спокійне місце. Можливо, у свідомості спливе якийсь реальне місце, а може бути воно буде лише плодом вашої фантазії — це значення не має. Головне, щоб ви перед тим, як увійти в транс, переживали почуття безпеки, комфорту і впевненості. Потім можна подумати, чому ви вибрали це місце. Щоб повернутися в реальний світ, просто уявіть, що ви йдете.

 • . 3

  Спосіб «Драбина». Для входу в транс за допомогою цього методу, необхідно як у першому випадку закрити очі і розслабитися. Потім уявити, що ви спускаєтеся вниз по сходах, при переході на один щабель робіть видих. Для того, щоб повернутися в реальність, уявіть всі дії у зворотному порядку.

 • . 4

  Спосіб «Візуалізації». Цей спосіб можуть використовувати тільки ті люди, у яких прекрасно розвинена уява. На початку медитації уявіть людину або місце, куди б ви хотіли прийти. Після цього уявіть, що ви виходите з приміщення, в якому перебуваєте в реальності, і рухаєтеся до поставленої мети, навіть можна вважати кроки. Щоб повернутися в реальність, потрібно опинитися на стартовій точці.

 • . 5

  «вдивляються в чорний простір». Перед тим, як увійти в транс, закрийте очі. Цей спосіб найбільш наближений до медитації, так як він має на увазі повну відсутність під час трансу думок і почуттів, сторонніх звуків. Цей спосіб має на увазі всматріваніе в темряву, яка створена власними століттями людини.

 • . 6

  Якщо ви входите в транс перший раз, то визначити, чи вийшло у вас це, можна за станом тіла після завершення процедури. Ви відчуєте важкість у всьому тілі, а перший час буде важко рухатися, виникне скутість рук і ніг, але при цьому думки стануть уповільненими і легкими. Потім весь організм наповниться новою силою і енергією.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :