Як узаконити павільйон, якщо його площа перевищує виділену ділянку?

як узаконити павільйон, якщо його площа перевищує виділену ділянку?

Вам знадобиться
 • Дозвіл на будівництво
 • Проект
Інструкція
 • . 1

  У багатьох країнах процвітає малий бізнес, для діяльності якого необхідний павільйон. Оформлення павільйону вельми клопітка справа. Саме тому багатьох людей, які бажають відкрити свою справу, цікавить, як узаконити павільйон. Загальний алгоритм дій повинен бути таким: Відповідно до нормативних документів узаконити будівлю.

 • . 2

  Для цього знадобиться дозвіл місцевих контролюючих органів на будівництво, створити і затвердити проект, а потім здати готовий об’єкт нерухомості в оренду. Побудоване будівля необхідно оформляти як об’єкт нежитлового фонду. Треба оформити будівлю як нежитловий фонд. Крім цього, бажаючим зайнятися будівництвом, необхідно знати, як отримати місце під павільйон.

 • . 3

  Для цього необхідно здійснити такі дії: Реєстрація в органах податкової служби суб’єкта підприємницької діяльності; Підібрати місце для павільйону і відправити голові району заяву про прохання дозволити встановлення павільйону; Спеціальна комісія повинна дати дозволу і направити клопотання до мерію. Оформлення топографічної зйомки, на підставі, якої розробляється проект. Його необхідно узаконити. Укладення договору оренди з міською адміністрацією.

 • . 4

  Залежно від виду діяльності підприємцям важливо знати особливості відкриття павільйону. Часто експерти консультують, як відкрити продуктовий павільйон. Спочатку необхідно визначити варіант реалізації вузькоспеціалізований магазин (продаж певного виду продукції) або загальний звичайний (реалізація всіх продуктів). Далі необхідно підібрати обладнання. На цьому етапі варто врахувати, що деякі виробники надають обладнання безкоштовно або в оренду. Також, варто вивчити ціни і розробити власну цінову політику.

 • . 5

  Цікаво, як встановити торговий павільйон, адже і в цьому випадку є нюанси. Необхідно проаналізувати місцерозташування, оскільки в кожному регіоні встановлено певні нормативні умови для установки торгових павільйонів, які можна уточнити в конторі землеустрою. Наприклад, законодавчо може заборонятися установка павільйонів уздовж автомагістралей.

 • . 6

  Підприємцям часто цікаві способи, як оформити землю під павільйон. Дуже вигідним варіантом є аукціон. Для цього необхідно подати заявку на прийняття участі. При виграші ділянки, адміністрація передає переможцю його в оренду. Після чого, переможець аукціону може будувати або встановлювати павільйон, який надалі може стати його власністю. Як правило, вартість такої ділянки не перевищує 2, 5% від кадастрової ціни. Визначившись з особливостями бізнесу і отримавши інформацію про оформлення ділянок для павільйону, вживати може успішно займатися бізнесом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :