Як ужитися з Овном: астропсихологія

як ужитися з овном: астропсихологія

Вам знадобиться
 • Дипломатичність
 • Ненав’язливість
 • Креативність
Інструкція
 • . 1

  Питання «Як привернути увагу чоловіка?» залишається актуальним у будь-який час. Для відповіді на нього існують різні поради, і в цій статті ми поговоримо про те, як найлегше домогтися розташування Овна.

 • . 2

  Дипломатичність. Тому, хто вирішив пов’язати своє життя з Овном, необхідно знати, що найсильнішою рушійною силою Овна є прагнення завжди і в усьому бути першим. У спірній ситуації він стоятиме на своєму до останнього, щоб довести свою перевагу. Тому супутниці Овна краще не оскаржувати його верховенство, а підтримувати у всіх починаннях. Потрібно дати чоловікові-Овна відчути себе лідером у сфері особистого життя — ось кращий рада як ужитися з Овном. Слідуючи йому, супутниця Овна заслужить даний обожнювання від свого обранця.

 • . 3

  Ненав’язливість. Овни прагнуть до самостійності і люблять самі приймати рішення у всіх сферах життя. Людина, намагається довести Овна свою незамінність, швидше викличе в ньому тільки неприязнь. На першому побаченні з чоловіком, народженим під знаком Овна, краще підтримувати розмову про нього, його захоплення та інтереси. Увага до його власної персони підлестить Овна, і він буде з нетерпінням чекати наступної зустрічі. Отже, відповідь на питання «Як привернути увагу Овна?» полягає в необхідності прояву непідробного інтересу до його особи.

 • . 4

  Підтримання інтересу. Найбільше Овен ненавидить рутину, він завжди прагне до різноманітності. Тому жінці для розвитку серйозних відносин з Овном необхідно підтримувати його в цьому прагненні, якими б абсурдними часом не здавалися його задуми. Супутниці Овна так само слід утримуватися від повної відвертості зі своєю другою половинкою, інакше Овен легко втратить інтерес. Важливо співпереживати всім перемогам і невдачам чоловіки-Овна, навчитися дивитися на світ його очима, лише тоді можливо зрозуміти, як одружити на собі Овна.

 • . 5

  Розставання. Але що якщо відносини все-таки не складаються? Тоді зрозумілим стане бажання позбутися від Овна. Але як кинути Овна? Відповідь проста: слід показати чоловікові-Овна повну відсутність інтересу до її справ, відмовитися від участі в його навіжених витівках. У такому випадку, спілкування зі своєю половинкою набридне Овна, і він стане віддалятися від неї. А якщо ще й почати критикувати Овна, то він швидко залишить свою супутницю.

 • . 6

  Чоловіки-Овни, як правило, дуже харизматичні і можуть сильно запасти в душу необережної спостерігачки. Але якщо захоплення не взаємно, то слід знати, як розлюбити Овна. Для цього потрібно об’єктивного поглянути на його слабкі сторони і зайнятися собою. Похід в SPA-салон, гарний макіяж і зачіска допоможуть підняти самооцінку, і відчути себе гідною кращого чоловіка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :