Як в перший раз поцілувати хлопця в губи?

як в перший раз поцілувати хлопця в губи?

Вам знадобиться
 • Губи хлопця
 • Губи дівчини
Інструкція
 • . 1

  Перший поцілунок з хлопцем вважається дуже важливим для всіх людей, тому що спогади про нього залишаться на все життя. Безліч людей припускають, що дівчина не повинна ні в якому разі першим цілувати хлопця. Це досить спірне думку. З одного боку за рахунок цього вона зможе показати свою готовність до інтиму і доступність. З іншого боку, нічого ганебного і поганого тут немає. Поцілунок в губи з хлопцем, рахуючись найщирішим проявом почуттів, в собі несе величезну кількість відчуттів. Легке збудження, приємна знемога, легкість і ніжність дарують і хлопцю, і дівчині багато позитивних емоцій і можливість насолоджуватися взаємної ласкою і відкритістю. Це справжнє задоволення, і щоб воно було сильно приємним необхідно пам’ятати кілька нехитрих правил того, як в перший раз поцілувати хлопця.

 • . 2

  Поцілунок з хлопцем повинен відбуватися без зайвих очей, при цьому потрібна максимальна зосередженість на партнері. Найкраще, якщо перший поцілунок відбудеться в романтичній обстановці. Не потрібно відразу ж починати цілувати хлопця, важливо робити це лише тоді, коли з’явиться справжнє бажання. Ініціатива може виходити як від хлопця, так і від дівчини. Його ніжні дотики до обличчя, руці, тілу дівчини стануть передвісником поцілунку. Коли дівчина підготується, вона інстинктивно буде тягнутися до коханої людини, почне обіймати. Все буде видно з виразу обличчя, по очах. Перед тим, як перший раз поцілувати хлопця, можна проявити ласку до партнера. Далі після цього підуть помітні дотику губами з маленькими проміжками часу.

 • . 3

  Після того, як коханий хлопець відкриє рот, можна перейти до більш тривалого поцілую, поєднуючи обхват нижньої і верхньої губи з нетривалими притискання. Після цього повинна бути невелика пауза і потім можна продовжувати торкатися руками до його грудей, особі, шиї. Він обов’язково відповість взаємністю, якщо є сильні почуття до вас. Після цього поцілунок можна продовжити з набагато більшою активністю, але при цьому ні в якому разі не варто використовувати мову. Повинна залишатися ніжність. Коли у вашому тілі почне з’являтися легка знемога, то поцілунок в губи найкраще продовжувати лежачи, при цьому бажано пестити один одного руками і продовжувати акуратні та спокійні дотику верхньої та нижньої губою. Це почуття передається.

 • . 4

  Посмоктування для хлопця повинно бути ледь помітним. Далі доведеться або завершити поцілунок, або продовжити його. Досить приємним він може здатися, якщо і дівчина, і хлопець не будуть переставати торкатися один до одного. При цьому важливі не тільки ніжність і повна довіра хлопця, але і щирість дівчини. Перед тим, як поцілувати хлопця в перший раз, дуже важливо морально приготуватися до такої знаменної події і позбутися від хвилювання. Зайвих емоцій просто не повинно бути. Вони не допоможуть повністю відчути всю красу поцілунку. Скутість і незграбність при першому поцілунку буде не до речі. Важливо розслабитися і отримувати задоволення, а не соромитися. Найважливішим в поцілунку є щирість і ніжність. Необхідно думати про те, наскільки прекрасно проведення часу з коханою людиною.

 • . 5

  У поцілунку крім губ, важливу роль грають ще 2 компонента: очі і мову. Не потрібно сильно стискати або напружувати губи, вони повинні бути повністю розслабленими. Такий поцілунок буде набагато приємніше для обох партнерів. Тепер щодо мови. Як би смішно це не звучало, але безліч дівчат відразу ж починають пхати його своєму хлопцеві в рот. Це неправильно. При поцілунку з мовою важливо грати, іноді легенько торкаючись ним до мови хлопця і до його губ. При цьому мова так само як і губи необхідно розслабити. Очі при першому поцілунку закривати не бажано. Продовжуючи дивитися в очі хлопця, він почне відчувати довіру, що дуже важливо у відносинах. Перший поцілунок повинен бути не сильно коротким і не сильно довгим. Партнери завжди самі починають відчувати, коли варто зупинитися. При цьому відштовхуватися не потрібно.

 • . 6

  Перед поцілунком важливо дивитися хлопцеві в очі. Погляд при цьому повинен бути зацікавленим і прямим. Після того, як губи зустрінуться, очі можна закрити. Необхідно також не забувати і про те, що найперший поцілунок досить важливий. І від того, яким він буде, залежить, чи буде продовження ваших відносин з хлопцем. У світі відомо, що є різноманітні типи поцілунків. Наприклад, засос, французький поцілунок, поцілунок метелики та інші. Кожна розумна дівчина повинна сама вибрати, що саме підходить для першого поцілунку. Тут поради досвідчених дам просто неприйнятні. Для кожної людини в сучасному світі вибір поцілунку суто індивідуальний. Краще дотримуватися по тому напрямку, який підказує вам серце і тоді поцілунок буде дійсно незабутнім і чудовим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :