Як в скайпі бачити співрозмовника на екрані?

як в скайпі бачити співрозмовника на екрані?

Вам знадобиться
 • Програма Skype
 • Веб-камера
 • Встановлений фаєрвол
Інструкція
 • . 1

  Сучасні інтернет-технології дозволяють здійснювати дзвінки і відеодзвінки співрозмовникам, які можуть перебувати за багато кілометрів. Для цього існують спеціальні програми, серед яких найбільшим функціоналом володіє програма Skype. По використанню програми, як правило, питань не виникає, а от настройка викликає іноді масу питань. Іноді при спілкуванні виникає проблема, що співрозмовника не видно, і відразу виникають питання з приводу того, як в скайпі бачити співрозмовника.

 • . 2

  У першу чергу потрібно переконатися в тому, що співрозмовник включив відеотрансляцію, натиснувши правою кнопкою миші на власному контакті, вибравши пункт «Показати моє відео». Якщо він це зробив, але відео все одно немає, то потрібно перевірити свою веб-камеру у вікні вітання. Якщо знімок не транслюється, але драйвера встановлені правильно, то потрібно під’єднати її через інший порт USB. Після цього відео має працювати. Крім цього, часто виникає питання з приводу того, як дізнатися ipсобеседніка.

 • . 3

  Найбільш простий спосіб полягає у відправці йому повідомлення і відстеження в фаєрвол адреси, за якою лист пішло. Але такий спосіб має обмеження. Він допоможе тільки в тому випадку, якщо співрозмовник прийме повідомлення або в його скайпі налаштований автоматичний прийом. Також цей спосіб принесе мало користі, якщо співрозмовник використовує проксі-сервер. У цьому випадку можна отримати адресу лише цього сервера.

 • . 4

  Під час використання програми часто виникає питання з приводу того, як сфотографувати в скайпі співрозмовника. У ранніх версіях потрібно було зайти в меню «Дзвінки», потім вибрати пункти «Відео» і «Стоп-кадр». У більш нових версіях цей процес спростився. Потрібно навести курсор миші на співрозмовника, з’явиться спливаюче віконце з написом «Зробити знімок». Щоб цей знімок знайти, потрібно клікнути по своїй аватарке і в кінці списку буде шукане фото.

 • . 5

  Також починаючі користувачі утрудняються над тим, як знайти співрозмовника в скайпі. Зробити це дуже просто. Потрібно натиснути кнопку додати, в результаті чого з’явиться список, в якому потрібно вибрати «Новий контакт». У вікні потрібно ввести максимально повні дані по шуканого, наприклад, логін в скайпі або прізвище, ім’я та місто проживання. Якщо пошук ведеться не за логіном, то результатом пошуку може бути декілька осіб. Зі списку потрібно вибрати максимально підходящого за параметрами співрозмовника.

 • . 6

  Окрім додавання співрозмовника часто виникають питання з приводу того, як видалити співрозмовника в контакті. Для цього потрібно знайти вже непотрібний контакт і натиснути по ньому правою кнопкою миші, щоб з’явилося меню. У випадаючому меню потрібно клацнути по пункту «Видалити зі списку контактів», після цього підтвердивши дію натисканням кнопки «Видалити». Існує й другий спосіб. Потрібно виділити контакт, а потім у меню «Контакти» вибрати пункт «Видалити зі списку контактів», підтвердивши видалення. Після цих дій віддалений контакт можна знову додати або заблокувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :