Як в туалеті зробити ремонт: незвичайна ідея

як у туалеті зробити ремонт : незвичайна ідея

Вам знадобиться
 • Шпалери
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Ніхто не любить робити ремонт, але все-таки ремонт — це можливість освіжити квартиру, оновити шпалери, підлоги, змінити дизайн, створити його в будь-якому стилі і навіть викинути «під шумок» старі непотрібні речі . Втілюючи ідеї по ремонту квартири, першою справою змінюють і декорують житлові приміщення, а про одне місце дуже часто незаслужено забувають, хоча ідей щодо його зміни дуже багато. Це місце — туалет. А от як в туалеті ремонт?

 • . 2

  Туалет найменша, але найбільш відвідувана кімната в квартирі. Тому важливо зробити все зручно, функціонально і привабливо. Звичайно, дуже важливою справою вважається заміна інженерних систем та їх подальша маскування, але дизайн теж не менш важливий. Туалет можна зробити у вигляді квітучого саду з шпаківень для книг і телефону або рубки капітана далекого плавання, або в стилі ретро. Політ фантазії. Фахівці стверджують, що ремонт туалету може скласти до 50% вартості загального ремонту. Тому, перш ніж почати ремонт, важливо знати, як розрахувати вартість ремонту.

 • . 3

  Щоб розрахувати вартість ремонту, можна скористатися калькулятором ремонту квартир в інтернеті. Але для початку треба визначитися, який вид ремонту потрібен — косметичний або євроремонт, на яку суму можна розраховувати в середньому, також визначити, який будівельний і обробний матеріал планується використовувати, чи будуть змінюватися інженерні системи. А от як скласти кошторис на ремонт.

 • . 4

  Щоб скласти кошторис на ремонт, потрібно зрозуміти, що вона складається не в загальному на весь ремонт, а на кожен вид робіт, будь то заміна інженерних систем або заміна віконних конструкцій, вартість робіт будівельних або витрати на придбання меблів та інше. Скласти кошторис допоможе професіонал в цій справі або можна так само завантажити безкоштовну програму в інтернеті і в неї самому розрахувати для кожного приміщення. Навіть найменшу квартиру за допомогою ремонту можна перетворити на затишне житло. А як зробити ремонт в хрущовці?

 • . 5

  Придумати щось незвичайне дуже складно, але можна. Мета ремонту — візуально розширити квартиру і зробити її світліше і більше. Стеля можна зробити глянсовий і натяжна, стіни можна забарвити в теплий і м’який колір, або підібрати таких же кольорів шпалери. Ось стать не повинен привертати увагу. Меблі можна вибрати будь-яких забарвлень і побільше освітлення. Найбільша кімната в квартирі, звичайно, вітальня. Тепер потрібно розібратися, як зробити ремонт у вітальні? У цій кімнаті дуже часто приймають друзів, відзначають свята і просто відпочивають. Тут можна вибрати такий дизайн, який створював би комфорт, гостинну, дружню атмосферу. У вітальні можна зробити підвісну стелю з використанням гіпсокартону, з ним можна придумати багаторівнева стеля, щоб створити різні види освітлення, як яскравого, так і інтимного. Гарний підлогу, яскраві або приглушений тони стін, зручні меблі зроблять це місце дуже зручним для всіх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :