Як в’язати шапку дитині?

як в'язати шапку дитині?

Вам знадобиться
 • Нитки
 • Спиці
 • Дитина
Інструкція
 • . 1

  Незважаючи на великий вибір готових виробів в магазинах, іноді хочеться зробити щось з речей для дитини своїми руками. Шапка, пов’язана мамою чи бабусею може бути нічим не гірше купленої в магазині. Для успішного в’язання виробів, перш за все необхідно правильно підібрати нитки і спиці. Має значення склад пряжі, номер спиць вказаний, на її етикетці.

 • . 2

  Якщо шапка річна — у складі пряжі повинен переважати бавовна або льон, для зимового і демісезонного шапки буде потрібно вовняна або акрилова пряжа. Для дитячих речей не підійде занадто товста пряжа, так як шапка вийде дуже об’ємною, з великими порожнечами і не виконуватиме своїх функцій. Отже, як в’язати шапку дитині? Слід набрати 70 петель на спиці № 3, 5 — 4, cвязана 2 см. резинкою ( 1 лицьова петля, 1 виворітна). Заміряти довжину пов’язаного фрагмента і порівняти з колом голови дитини.

 • . 3

  Якщо необхідно розпустити фрагмент і внести корективи, то можна зменшити або збільшити кількість набраних петель або взяти спиці трохи тонше або товщі. Гумкою в’яжуть 10 см. Потім 7 см в’яжуть лицьовими петлями (хусткової в’язкою) і ще 3 см. гумкою. Петлі знімають зі спиці, набирають на міцну нитку і затягують. Шапка з відворотом для дитини 3 — 5 років готова. Як зв’язати шапку дитині, щоб отриманий результат задовольняв всім вимогам і радував око?

 • . 4

  Яскраві поєднання кольорів пряжі, її відмінну якість є складовими успіху. Для прикраси можна використовувати намистинки або гудзики, які в широкому асортименті продаються в магазинах текстилю та аксесуарів. Бубон, кисті, бахрома також прикрасять зовнішній вигляд головного убору. Непогано виглядає на дитячих шапка вишивка. Це можуть бути вишиті квіти, герої мультфільмів, машинки, звірятка. В’язання — хороший і корисний вид відпочинку. В’язання є захопленням багатьох тисяч людей у всьому світі. Це корисне заняття є також своєрідною медитацією, яка допомагає відволіктися від суєти і проблем повсякденного життя.

 • . 5

  Досвідчені в’язальниці знають як зробити в’язану шапку дитині, зв’язати красивий светр, теплі шкарпетки і літню кофточку. Кожна нова пов’язана своїми руками річ, буде краще попередньої. Набраний досвід дозволить зосередитися на деталях оформлення виробів, їх дизайні. Але навіть найпростіша річ, виконана з любов’ю і старанням, здатна принести радість і користь. В’язання дозволяє з користю провести час в дорозі (в поїзді, літаку, електричці), перед телевізором, в’язати можна і на морському пляжі і на заміській дачі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :