Як варити макарони «ріжки», щоб вони не злипалися?

як варити макарони

Вам знадобиться
 • Вода
 • Сіль
 • Соняшникова олія
Інструкція
 • . 1

  Макарони є найпростішим у приготуванні стравою, а на наших територіях — ще і поширеним гарніром у багатьох людей. Для того щоб макарони вийшли смачними, потрібно знати, як варити макарони-ріжки правильно. На 1 літр води необхідно 100 гр «ріжків». Можна взяти трохи менше води. Так само слід вибирати макарони, зроблені з борошна твердих сортів пшениці. Якщо «ріжки» з м’яких сортів, то, як не вари правильно, все одно вони злипнуться і перетворяться на «макаронну кашу». Поки гарнір готується можна подумати, як зробити соус для макаронів. Тоді при подачі блюдо буде ще смачніше.

 • . 2

  Макаронні вироби потрібно класти тільки в киплячу солону воду. Для того щоб макарони не злипалися, можна додати у воду соняшникова або оливкова олія. Необхідно довести макарони до кипіння і зменшити вогонь. Кришкою закривати каструлю не потрібно: інакше вода закипить і вибіжить. Періодично слід помішувати «ріжки», щоб вони відділялися один від одного і від каструлі. Якщо надалі плануєте, як зробити запіканку з макаронів, то самі макарони слід готувати до напівготовності.

 • . 3

  Час, який потрібен для варіння макаронів, в основному написано на упаковці. Але не слід на це звертати увагу. В основному часу йде набагато більше, ніж написано. Варити слід до повної готовності. Це можна визначити шляхом випробування макаронів. Не потрібно допускати того, щоб макарони перетравилися. Це може також призвести до злипання «ріжків». Якщо знати, як приготувати макарони з куркою, то можна побалувати домочадців смачним блюдом.

 • . 4

  Після того, як макарони зварилися, їх потрібно відкинути на друшляк для того, щоб позбутися від води. Потім макарони «ріжки» потрібно промити кип’яченою теплою водою і залишити в друшляку. Коли вода стече, потрібно помістити макарони назад в каструлю і додати вершкове масло. Все добре перемішати. Масло додавати потрібно навіть у тому випадку, якщо подаватися макарони будуть соусом. Таким же способом потрібно варити спагетті перед тим, як приготувати гнізда з макаронів.

 • . 5

  Хочеться звернути увагу, що пасту італійці варять до стану напівготовності. Але це стосується іменний довгої пасти — спагеті або локшини. Макарони ріжки обов’язково слід варити до повної готовності. Тільки при повній термічної обробки вони розкриють свій смак і зберігати максимум поживних речовин. «Buon appetito», як кажуть італійці. Вони-то знають толк в приготуванні смачних і ситних макаронів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :