Як варити макарони «спагетті»: поради для чоловіків

як варити макарони

Вам знадобиться
 • Вода
 • Сіль
 • Довгі макарони (спагеті)
 • Вершкове або оливкове масло
Інструкція
 • . 1

  Для початку треба правильно вибрати в магазині макарони, при цьому бажано використовувати ті, які були виготовлені з пшениці тільки твердих сортів, так як такі макаронні вироби не будуть розварюватися, а збережуть свою пружність, форму, а також будуть красиво виглядати на тарілці. Отже, після вибору спагетті можна задаватися питанням, як варити макарони спагетті.

 • . 2

  У високій каструльці треба закип’ятити воду, після чого додати невелику кількість солі. Як тільки вода закипить, в каструлю опускаються макарони, при цьому їх кількість розраховується з урахуванням пріготавліваемих порцій. Не варто ставити в каструлю спагетті одним товстим пучком, так як вони можуть просто злипнутися під час приготування. Спагеті треба розпарити у формі вільного віяла. Хороша господиня повинна знати не тільки, як варити, але і як жарітьмакарони на сковороді.

 • . 3

  Не варто намагатися відразу ж укласти в каструлю все спагетті, так як вони можуть поламатися, тому треба почекати, поки вони самостійно не опустяться. Щоб нижня частина спагетті не вийшла дуже розкипілої, необхідно їх легенько прим’яти рукою, але не можна тиснути дуже сильно, інакше спагетті просто поламаються. Знаючи, як приготувати великі макарони з варінням спагетті НЕ вознікнетнікакіх проблем.

 • . 4

  Після того, як макарони поринуть під воду, треба налити в каструльку невелику кількість соняшникової олії, підійде і оливкове, після чого спагетті акуратно перемішуються за допомогою дерев’яної лопатки. Завдяки цьому простому прийому під час приготування макарони НЕ злипнуться. Освоївши техніку варіння спагетті, можна задаватися питанням, як зробити макарони з тушонкою.

 • . 5

  На упаковці зі спагеті вказується точний час варіння, але можна ступінь приготування перевірити і на смак. Готові спагетті повинні бути пружними, а всередині зберігати частину злегка твердоватим тесту. Саме таку ступінь приготування використовують італійці й носить вона назву «аль денте». А для того, щоб отримати більш м’які макарони, необхідно проварити їх на одну-дві хвилини довше, ніж зазначено було на упаковці.

 • . 6

  Потім акуратно з плити знімається каструлька з макаронами і спагетті перекладаються в друшляк, не рекомендується їх промивати холодною проточною водою, найкраще прямо в друшляк додається невелика кількість вершкового (оливкової) олії і швидко все перемішати, після чого можна макарони розкладати по тарілках і подавати до столу. Знаючи, як зварити макарони, можна дізнатися, як готувати фаршировані макарони, щоб порадувати своїх рідних смачним і оригінальним блюдом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :