Як варити юшку з окуня на багатті?

як варити юшку з окуня на багатті?

Вам знадобиться
 • Набір продуктів
 • Розведення багаття
 • Приготування юшки
Інструкція
 • . 1

  Набір продуктів. Що може бути краще ароматної юшки на природі після риболовлі? Особливо, якщо остання пройшла вдало. Хіба що поїдання цієї страви всією сім’єю. Так як варити юшку з окуня? Отже, риба спіймана, залишилося тільки додати ще кілька менш важливих компонентів, які зобов’язана була прихопити жінка. Це — картопля, пшоно, велика цибулина, морква, лавровий лист (обов’язково!), Запашний перець горошком, зелень петрушки і кропу, сіль. Як видно, набір продуктів скромний і доступний для такого смачного страви.

 • . 2

  Розведення багаття і підготовка продуктів. У домашніх умовах, звичайно, простіше, але не дарма кажуть, що в первісні часи люди жили на лоні природі, а тяга до неї досі живе в серцях людства. Багаття необхідно розводити з дров, виготовлених з фруктових порід дерев. Тут добре підійде зливу або груша. Костер — чоловіча справа, жінкам залишається гадати, як варити окуня на багатті. Спочатку необхідно розібратися з овочами. Картоплю очистити від шкірки і порізати дрібними кубиками.

 • . 3

  Лук також звільнити від лушпиння і розрізати на чотири часточки. Морква слід нарубати колечками або соломкою — хто як більше любить. Крупу треба ретельно промити. Що стосується риби, то її слід очистити від кишок. Пощастить, якщо в ній виявиться ікра. Її можна додати в юшку або ж знайти рецепт про те, як засолити ікру окуня. Окуня необхідно розрізати впоперек на кілька частин залежно від розміру. Голову не викидати, так як саме вона є самим необхідним компонентом юшки.

 • . 4

  Приготування юшки з окуня на багатті. Як видно, в приготуванні цієї страви не варто трудитися над повною обробленням риби і дізнаватися, як приготувати філе окуня правильно. Коли багаття розлучений, а в казанку, підвішеному над вогнем, кипить вода, можна приступати до приготування юшки. Добре, якщо в улов впіймалася й інша дрібна риба, так як з неї можна зробити бульйон, в який необхідно поступово додавати наступні компоненти. Спочатку лягає підготовлену картоплю, моркву і чотири часточки цибулини, які надалі виймаються їх юшки.

 • . 5

  Через кілька хвилин настає черга пшона. Рибу необхідно кинути за п’ять хвилин до готовності, вона вариться дуже швидко. Тоді ж додати спеції, сіль і зелень. Секретний компонент — це тліюча паличка з дров, яка просто гаситься в юшці, надаючи аромат копчення. До речі, про копченні. Багатьом цікаво, як коптити окуня, щоб приготувати ще одне смачне блюдо. Приготування юшки на природі — це відмінна ідея відпочити, яка обійдеться зовсім не дорого, але зате порадує кожного.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :