Як варити зелений кави: корисні рекомендації

як варити зелений кави: корисні рекомендації

Вам знадобиться
 • Зелена кава в зернах
 • Кофемолка
 • Турка
 • Вода

Інструкція
 • . 1

  Приготування зеленої кави — справжнє мистецтво. Від правильності дій залежить смак і аромат, а також рівень збереження корисних речовин. Тому цінителям цього оригінального напою слід дотримуватися певної схеми і пам’ятати деякі хитрощі. Для приготування на основі відгуків зеленої кави для схуднення краще брати свіжомелені зерна, тому що при тривалому зберіганні в помеленої вигляді кави втрачає аромат, а входять до його складу вітаміни руйнуються. Ті, хто пробував зелена кава, відзначають, що чим дрібніше помел, тим яскравіше в підсумку смак. Тому використовувати варто електричну кавомолку або не лінуватися крутити ручку механічної.

 • . 2

  Спосіб приготування кави може відрізнятися. Вважається, що мелені в пил зерна краще варити в турці, а великі частки — у френч-пресі. Якщо завдання — приготування корисного напою «з душею», логічно зупинитися на першому варіанті. Турку потрібно поставити на вогонь для прогріву дна, щоб кава вийшло дуже ароматним. Робити це слід акуратно, так як дно досить тонке, його можна пропалити. Як правило, на дану операцію йде не більше однієї хвилини. І ігнорувати її не рекомендується.

 • . 3

  Після прогріву, в турку кладуть мелену каву. На кожні 100 грамів води — 2 — 3 чайні ложки (за смаком). Заливають водою до місця звуження горлечка, щоб скоротити об’єм повітря. Вода може бути холодною або гарячою. Як варити зелена кава, кожен вирішує сам. Вже зігріта вода економить час приготування, але класичний рецепт увазі використання саме холодної води, оскільки поспіх тільки псує смак. Крім того, рівномірний прогрів інгредієнтів дозволяє витягти з напою більше користі.

 • . 4

  Турку ставлять на слабкий вогонь. Його збавляють, коли на поверхні з’являється скоринка. Поява вируючих бульбашок повітря свідчить про закипання. Щоб не зруйнувати корочку, потрібно зняти кави з вогню. Але секрет полягає в тому, щоб зробити це в самий останній момент. Якщо не встигнути, корочка зруйнується, аромат випарується і смак стане менш розкішним.

 • . 5

  На наступному етапі потрібно дочекатися осідання скориночки і повторити нагрівання за тією ж схемою один, а при бажанні і два рази. Щоб у фіналі кави осел, туркою легенько постукують по столу і вливають не більше половини чайної ложки крижаної води. Вона дозволяє зробити процес осідання більш інтенсивним. Лише після цього можна вважати, що кава готова, і подавати його до столу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :