Як вчинити дівчині в МВС: умови, поради

як вчинити дівчині в мвс : умови, поради

Вам знадобиться
 • Величезне бажання працювати в мвс
 • Велика кількість різних документів
 • Міцне здоров’я, як фізичне, так і душевне
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Багато в дитинстві мріяли присвятити своє життя благородній і цікавого справі — ловити злочинців і захищати закон. Але щоб втілити цю мрію, необхідно пройти довгий і важкий шлях, який не кожному під силу, тим більше дівчині. Як вчинити дівчині в МВС? Всі звичайно не просто, але цілком здійсненно. Все починається з співбесіди у відділі кадрів підрозділу, звідки і почнеться цей не простий і важкий шлях до мрії. Там необхідно пройти співбесіду і зацікавити роботодавця у своїй кандидатурі.

 • . 2

  Якщо цей етап пройшов добре, то докладно роз’яснять як працювати в МВС і направлять на спеціальну комісію, розповівши, які при цьому необхідно мати документи. Даний комплект складається з копій паспорта, свідоцтва про народження, укладення шлюбу, народження дітей, диплома, трудової книжки, поручительство від двох співробітників МВС зі стажем роботи не менше 3 років і анкети автобіографії, бланк якої є у відділі кадрів і питання , як написати автобіографію в МВС, відпаде.

 • . 3

  Після збору всіх документів можна вирушати на саму комісію. коштувати відзначити, що майбутніх співробітників МВС відбирають по чотирьох групах здоров’я: 1 — ГИБДД, спецназ, ППС (найважча за вимогами і якщо актуальне питання: як потрапити в спецназ МВС, то варто розуміти, що відбір, як станом здоров’я, витривалості, так і за особистісно-психологічними якостями буде дуже серйозний) 2 — оперативники; 3 — слідчі та дільничні; 4 — матеріально-технічне забезпечення.

 • . 4

  Для проходження військово-лікарської комісії, в якій, як раз перевіряють здоров’я і витривалість, доведеться запастися НЕ малою кількістю медичних документів. А саме: довідки з протитуберкульозного, наркологічного, психоневрологічного та шкірно-венерологічного диспансерів, виписку з медичної карти за останні 5 років, флюорографію. Лікарів доведеться пройти не мало, так що знадобиться не мало терпіння і витримки. Якщо до здоров’я немає нарікань, тоді наступним етапом буде: соціально-психологічне дослідження.

 • . 5

  Саме дослідження складається з двох частин. Перша частина — тести, які дозволяють виявити особливості характеру і рівень освіченості. На тест дається приблизно 3 години, але варто запастися терпінням, оскільки питань у ньому дуже багато і потрібно витримка, щоб його заповнити. відразу після нього йде бесіда з психологом, який буде розпитувати про взаємини в сім’ї, захопленнях, як розшифровується МВС і чому з’явилося бажання працювати там. Варто сказати, що відповідати на всі питання психолога і тесту краще правдиво, так як, якщо буде потрібно можуть змусити переробляти тест або відправити на детектор брехні (поліграф).

 • . 6

  Як видно з вище написаного, для здійснення мрії потрібно буде докласти багато зусиль і старань, витративши при цьому не мало часу, але все здійсненно і цілком реально.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :