Як вчинити в циркове училище після 9 класу?

як вчинити в циркове училище після 9 класу?

Вам знадобиться
 • Бажання стати цирковим артистом
 • Початкові навички циркового ремесла
 • Базовий пакет документів
 • Уміння демонструвати свої таланти і здібності
Інструкція
 • . 1

  Готуватися до циркового поприщу найкраще з ранніх років. Багато дітей, природно, з подачі батьків, починають відвідувати спеціалізовані курси ще до школи, коли найлегше звикнути до регулярних навантажень, і набувають базові навички циркових умінь. Це можуть бути студії хореографії, жонглювання, дресирування тварин, акробатики, заняття з техніки мови і акторської майстерності. По закінченні 9 класу той, хто не втратив мрію про цирк і хто всерйоз задається питанням про те, як вступити в училище ім.

 • . 2

  Румянцева (московське ГУЦЕІ), повинен подати туди заяву з наступним пакетом документів: 6 фотокарток 3 х 4, медичну довідку про здоров’я, знімки грудного і поперекового відділу, атестат про неповну середню освіту, довідки з туберкульозного та психоневрологічного диспансерів про НЕ стоянні на обліку. Крім цього, потрібно пред’явлення паспорта, свідоцтва про народження, приписного свідоцтва або військового квитка, медичного полісу. До вступних іспитів абітурієнтам призначають співбесіди з керівництвом училища.

 • . 3

  Незадовго до вступу можна закінчити платні підготовчі курси, отримати консультацію педагогів, щоб краще розуміти, як вчинити в циркове училище, як виконати свій репертуар. Іспит проходить у 3 туру — комісія оцінює зовнішність і здібності, потім хлопці спостерігаються у медиків, а наприкінці аналізують їх акторський талант, вміння імпровізувати, спортивну підготовку. Також абітурієнтам доведеться здати іспити з російської мови та літератури. Т. е, кого не лякає перспектива напруженої роботи циркового актора, без сумніву, зможуть здійснити свою мрію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :