Як вчинити в МВС: умови вступу

як вчинити в мвс: умови надходження

Вам знадобиться
 • Відмінне здоров’я
 • Постійна реєстрація
 • Відсутність судимості
 • Повна середня освіта
Інструкція
 • . 1

  Статистика помічає, що останнім часом бажаючих стати поліцейськими стало більше. Може когось приваблює висока заробітна плата або ж соціально-активної частини населення стало більше. Адже в першу чергу робота співробітника МВС полягає в наданні допомоги людям, захищати права і спокій громадян. Звичайно, варто відзначити і високу заробітну плату поліцейських: молодший начальницький склад (від рядового до прапорщика) отримують до 30 тисяч рублів, офіцери — 30 — 40 тисяч рублів і вище. Для багатьох міст Росії така заробітна плата — межа мріянь. Як вчинити в МВС? У першу чергу, бажаючий стати співробітником органів внутрішніх справ повинен володіти відмінним здоров’ям. У нього має бути повна середня освіта. Також кандидат не повинен мати судимість, навіть погашену. Якщо ж зацікавила начальство вакансія, необхідна наявність спеціальної або вищої освіти. Звичайно, служба в лавах армії для поліцейського не обов’язкова, але вона може стати хорошим перевагою і зіграти вирішальну роль у працевлаштуванні в МВС.

 • . 2

  У вирішенні питання «Як влаштуватися в МВС?» потрібно пам’ятати і про вікове обмеження. Для служби в поліції розглядаються тільки кандидати від 18 до 35 років. Звичайно, потрібно враховувати, що служба поліцейського досить складна і має великі фізичні навантаження. Тому потрібно грунтовно подумати, чи зможе кандидат впоратися зі службою. Якщо бажання людини стати поліцейським настільки сильно, що він не боїться ніяких труднощів, потрібно звернутися у відділ кадрів місцевого органу внутрішніх справ. Сьогодні у багатьох регіональних відомств є свої інтернет-сайти, на яких розміщуються вільні вакансії. Заздалегідь можна з ними ознайомитися і вибрати найбільш підходящу. Багато охочих стати поліцейськими, замислюються про те, як вступити до академії МВС Росії? Якщо є бажання вчитися за очною формою, то потрібно написати заяву на ім’я начальника органу внутрішніх справ за місцем своєї реєстрації, в якому потрібно вказати факультет, бажану спеціальність та контактні дані. Відділ кадрів після збору інформації особова справа кандидата відправить в академію. Безпосередньо на місці проводиться професійний психологічний відбір, який включає в себе конкурсні вступні випробування і медичний огляд.

 • . 3

  Деякі кандидати, ламають голову над тим, як пройти ВВК в МВС? Насправді процес не настільки складний, як їм лякають. За наявності хорошого здоров’я, проблем з проходженням військово-лікарської комісії не повинно бути. Крім того, потрібно буде здати нормативи на фізичну підготовленість. Як відомо, служба в МВС і небезпечна, і важка, тому кандидат повинен бути не тільки здоровим, але і фізично сильним і підготовленим до труднощів. Процес працевлаштування поліцейським може і затягнутися, кандидат повинен бути до цього готовий. Наполегливість, завзятість, терпіння і витримка — ось ті якості, які допоможуть влаштуватися в МВС і надалі нести службу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :