Як вчинити в Оксфордський університет?

як вчинити в оксфордський університет ?

Вам знадобиться
 • Сертифікат програми A-level
 • Заява
 • Мотиваційний лист
 • Спеціальні програми
Інструкція
 • . 1

  Програма A-level. Оксфордський університет дуже популярний, тому вступити в нього досить складно, і до цього доведеться готуватися кілька років. Школяру для вступу до Оксфордського університету буде потрібно пройти дворічну програму A-level. Однак існує й прискорений варіант цієї програми, що дозволяє скласти всі іспити через рік. Для того щоб вступити в британську школу, слід направити туди заяву і сплатити навчання, яке для російських громадян є платним. У Москві є ліцензовані школи, де теж можна скласти іспит A-level, не виїжджаючи з країни.

 • . 2

  Відправлення документів до університету і співбесіду. Перед тим як вступити до університету, слід відправити на розгляд комісії пакет документів, до якого входять: сертифікат програми A-level та мотиваційний лист, в якому потрібно переконати викладачів у тому, що абітурієнт є гідним кандидатом і може дати багато навчальному закладу. Після цього потрібно чекати повідомлення про виклик на співбесіду, яка може прийти поштою або хто-небудь зателефонує з університету і запросить на нього. На співбесіді абітурієнт повинен продемонструвати свої здібності, відповідаючи на досить каверзні питання.

 • . 3

  Спеціальні програми. Викладачі на питання про те, як вчинити в Оксфордський університет, радять подати документи для участі в різних програмах, які пропонує цей навчальний заклад. Як правило, вони розраховані на студентів ВНЗ, головне дізнатися вимоги і правильно заповнити документи. Причому подавати документи можна незліченну кількість разів, головне відповідати вимогам програми. Щоб мрія про Оксфордському університеті стала дійсністю, потрібно проявляти активність і брати участь у всіх пропонованих програмах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :